iRobot Roomba E5 Wi-Fi'lı Robot Süpürge

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güçlü Performans için 5x Kat Emiş Gücü*

AeroForce® 3 aşamalı temizleme sistemi, daha derinlemesine temizlik için 5x hava gücü * kullanır. Dolaşmayan çok yüzeyli fırçalar ve güçlü emiş motoru, zeminlerinizi detaylı temizlemeye yardımcı olmak için birlikte çalışır. İlk fırça, halılara ve zeminlere gömülü toz, kir ve saçı içeri çeker ve ikincisi emme kanalında birikintilerin temizlenmesini hızlandırır. Duvarlar boyunca saklanan kalıntılar, özel olarak tasarlanmış kenar süpürme fırçası ile çekim yoluna süpürülür.

* Roomba® 600 serisi AeroVac ™ sistemi ile karşılaştırıldığında

Temizlik Hakkında Çok Şey Bilen Çift Kauçuk Fırça

Benzersiz esnek kauçuk fırçalarımız, farklı zemin yüzeylerine sarılır ve zeminlerinizi iyice temizlemeye yardımcı olmak için ahşap ve halı ile yakın temas halinde kalır. Saçlarınız veya evcil hayvan tüyleri fırçaya dolanmadan, zeminlerinizi temizlemek tümüyle kolaylaşır.Kenar süpürme fırçası, kenarları ve köşeleri temizlemek için 27 derecelik bir açıyla özel olarak tasarlandığı için köşedeki kirleri rahatça zeminden temizler.

Akıllıca Evinizde Gezinir

iAdapt® haritalama sistemi, Roomba® e5'in evinizin farklı odalarına uyum sağlamak için saniyede 60'tan fazla karar vermesine ve karanlıkta bile zeminlerinizi iyice temizlemesine yardımcı olan bir dizi akıllı sensör kullanır. Yükseklik sensörleri, cihazın merdivenlerden veya diğer yüksek yerlerden düşmesini tamamen engeller. Otomatik sanal duvar, Roomba® robot süpürgenizin temiz olmasını istediğiniz odalarda ve istemediklerinizi de dışında tutan görünmez bir bariyer oluşturur.

Halı ve Sert Zeminlerdeki Kalıntıları Temizler

Otomatik ayarlanan temizleme başlığı ve çiftli çoklu yüzey fırçalarını; farklı zemin yüzeyleriyle yakın temasta tutmak, halıları ve sert zeminleri etkili bir şekilde temizlemek için yüksekliğini otomatik olarak ayarlar.

Sizin için Çalışan Bir Kir Dedektifi

Roomba® robot süpürge , Dirt Detect ™ teknolojisini kullanarak evinizin yoğun trafikli bölgelerindeki kiri temizler. Sensörler konsantre kir bölgelerini tanır ve bu alanlarda ekstra performans gösterir.

Yıkanabilir Toz Haznesi

Toz haznesinde kalan kiri veya kalıntıları yıkayın.

Gördüğünüz ve Göremediğiniz Tüm Kirleri Temizlemek için

Yüksek verimli filtre, küf, polen, toz akarı, köpek ve kedi alerjenlerinin% 99'unu yakalayan özel bir malzemeden yapılmıştır.

İstediğiniz Yerden Temizleyin veya Alexa ve Google Home'dan Roomba'nızı Başlatmasını veya Durdurmasını İsteyin

iRobot HOME uygulaması ile Wi-Fi® bağlantılı Roomba® robot süpürgenizdeki temizliği kontrol edin ve planlayın. Temizleme etkinliğini izleyebilir, temizleme geçmişini görüntüleyebilir ve bakım videolarını izleyebilirsiniz. Uygulama, ayrıca robotunuzu en son yazılımla günceller, bu nedenle her zaman yeni özelliklerle günceldir. Roomba e5, Alexa ve Google Home ile de uyumludur. Ev asistanınızdan Roomba'nızı başlatmasını, durdurmasını veya sabitlemesini isteyin.

 

Özellikler

●  1 Roomba® e5
●  1 Home Base® Şarj İstasyonu
●  1 Şarj Kablosu
●  1 İki Modlu Virtual Wall® Sanal Duvar (2 AA Pil içerir)
●  1 Ekstra Filtre

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ROOMBA E5
Üretim Yeri
ABD
Emısgucu
3000 PA
Çalışma Süresi
75 DK
Emiş Gücü Ayarı
3000 PA
Toz Haznesi
0.6 LT
Akıllı Telefon İle Kontrol
VAR
Toz Sensörü
VAR
Güç (w)
1200 W
Akıllı Navigasyon
VAR
Motor Gücü
1200 W
Otomatik Şarj
VAR
Gürültü Düzeyi (db)
65 DB
Siklon Filtre
VAR
Zamanlayıcı
VAR
Otomatik Kir Boşaltma Sistemi
YOK
Wi-fi Desteği
VAR
Ağırlık (gr)
YOK
Garanti Süresi
2YIL
Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
İROBOT
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok