Dyson V10 Absolute Elektrikli Süpürge 2022 Serisi

5,0

Dyson V10 Absolute Elektrikli Süpürge 2022 Serisi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı

Dyson V10 Absolute Şarjlı Dikey Süpürge

Bir İngiliz firması olan Dyson, ürettiği son derece teknolojik ürünlerle kullanıcıları memnun eder. Bu ürünlerden biri olan Dyson V10 Absolute elektrikli süpürge, sahip olduğu birçok özellik sayesinde konforlu bir kullanım olanağı sunar. Üstün teknolojik donanımı sayesinde kullanıldığı her alanı tozlardan, akarlardan ve kirliliğe yol açan diğer faktörlerden arındırır. Ürünün ergonomik olarak tasarlanan yapısı ile kendinizi yormadan evinizi süpürmenin ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Şarjlı süpürgeler kullanım sırasında güç kaynağından bağımsız şekilde hareket etmenize imkân verir. Aynı zamanda kablo kalabalığını engelleyerek daha özgür bir şekilde işlerinizi yapma fırsatı sunar. Ürün ebatları da kullanımı daha rahat hale getirir. Uzunluğu 1266 mm, genişliği 256 mm ve yüksekliği 250 mm olan elektrik süpürgesini tek elinizle zorlanmadan hareket ettirebilirsiniz. V10 Absolute dikey şarjlı süpürge, modern ve şık görüntüsüyle de dikkat çeker. Ürünü evinizin istediğiniz noktasında duvara monte edebilir, şık ve zarif duruşu sayesinde evinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Dyson V10 Absolute Elektrikli Süpürge Özellikleri

Dyson V10 Absolute elektrikli süpürge, teknik detayları yönüyle incelendiğinde sunduğu avantajlar kolayca anlaşılabilir. Ürünün 2.68 kg ağırlığında olması kullanım sırasında rahatlık sağlar. Şarjının ise 60 dakika boyunca bitmemesi kesintisiz temizlik için ideal bir özelliktir. Hazne kapasitesinin 0.76 litre olması sayesinde hazneyi sık sık boşaltmak zorunda kalmazsınız. Dyson V10 Absolute elektrikli süpürgenin diğer özellikleri şu şekilde sıralanabilir:


  • 7 hücreli enerji yoğun batarya
  • Direct-drive temizleme başlığı
  • Kapalı filtreleme sistemi
  • El tipi elektrikli süpürge olarak kullanım imkânı
  • Üç farklı güç modu
  • Bir saat boyunca hiç azalmayan emiş gücü
  • Hizalı yapıda olan motor, hazne ve siklon
  • Doğrult ve boşalt mekanizması
  • Çek çıkar kenetleme sistemi

Dyson V10 Absolute elektrikli süpürgenin enerji yoğun bataryasının hücre sayısı, Dyson V8’den bir fazladır. Bu sayede daha fazla güç açığa çıkar. Direct-drive temizleme başlığı ise içerisinde bulunan kılları, halıların derin noktalarına ulaştırarak sadece yüzeysel bir temizlik değil, derinlemesine bir işlem yapar. Kapalı filtreleme sisteminin en önemli avantajı, dışarıya çıkan havanın temiz yapıda olmasıdır. Tozlar ve kirler haznede hapsedilerek tekrar dışarı çıkmaları engellenir.


Üç farklı güç modu sayesinde halınıza, koltuklarınıza, zemin kaplama malzemelerinize uygun şekilde çekme kuvvetini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Ürünün emiş gücü, 60 dakika boyunca aynı seviyede performans sergilemeye devam eder. Motorun, haznenin ve siklonların aynı hizada olması tozun ve kalıntıların doğrusal hareket ederek hazneye rahatlıkla ulaşmasını sağlar. Haznede biriken kalıntıları temizlemek son derece kolaydır. Doğrult ve boşalt mekanizması sayesinde elinizle temas etmeden tüm kiri boşaltabilirsiniz. Duvara monte aparatı da bulunan Dyson V10 Absolute elektrikli süpürge, kullanılmadığı zamanlarda çok fazla yer işgal etmeden saklanabilir.

Dyson V10 Absolute Elektrikli Süpürge Başlıkları

Dyson V10 Absolute elektrikli süpürge, farklı alanlarda kullanılmak üzere farklı başlık çeşitlerine sahiptir. Soft roller başlık, mini motorhead, kombinasyon başlığı, aralık temizleme başlığı ve yumuşak toz alma fırçası gibi başlıkları kullanım alanına göre kolayca takabilirsiniz. Aralık temizleme başlığı, koltukların ve kanepelerin sırt ve oturma kısımlardaki birleşme noktalarını temizlemek için idealdir. Bunun yanı sıra dar alanlar da aralık temizleme başlığı ile tozlardan tamamen arındırılabilir. Yataklarınızın ya da perdelerinizin üzerinde biriken tozları almak için mini motorhead aparatını kullanabilirsiniz. Bu aparat, el süpürgesi olarak cihazı kullananlara da büyük kolaylık sağlar. Normal başlıkla ulaşılması zor olan köşe kısımlar, süpürgelik kenarları, kalorifer peteğinin altı vb. alanlar da Dyson V10 Absolute elektrikli süpürgenin geniş başlık alternatifleri sayesinde temiz bir yapıya kavuşur.


Ürünün farklı başlık yapılarına sahip olması evcil hayvan sahiplerinin işini kolaylaştırır. Tüy döken kedi, köpek ve kuş gibi hayvanların tüyleri halı gibi yüzeylere yapışarak elektrik süpürgelerinin çekme gücünden kendini koruyabilir. Dyson teknolojisine sahip bu ürün ise kuvvetli yapısı sayesinde bulunduğu yerden tüyleri kolayca çekerek haznesine hapseder. Çocuklu evlerde ise en büyük problem, her yere dökülen yiyecek kırıntılarıdır. Dyson V10 Absolute elektrikli süpürge kombinasyon başlığı ile masaların, çekmecelerin üzerinde biriken kırıntıları kolayca alır. Bu sayede çocuğunuzun odası ve vakit geçirdiği diğer alanlar her zaman hijyenik yapısını korumaya devam eder.

Dyson V10 Absolute Elektrikli Süpürgede Bulunan Siklon Teknolojisi

Siklon teknolojisi, haznede biriken tozun tekrar havaya yayılmasını engeller. Bu teknolojinin özelliği, havanın tozlardan ayrıştırılmasıdır. Yapılan ayrıştırma işlemi sayesinde tozlar filtreye takılır ve tekrar dışarı çıkamaz. Siklon teknolojisi, özellikle toz alerjisi ve astım hastalığı olan kişiler için fayda sağlar. Temizlik için harcadığınız enerjinin boşa gitmemesi ve evinizin her daim temiz kalması için de avantajlı olan siklon teknolojisi sayesinde ortamın hava kalitesi korunur. Bu teknolojinin avantajlarını her zaman yaşamak için tıkanmaya yol açacak büyüklükte parçaları, elektrik süpürgesi ile çektirmemeli ve hazne çok fazla dolmadan boşaltmalısınız. Böylece cihazınızın tüm fonksiyonları düzenli olarak çalışmaya devam eder.


Dyson V10 Absolute elektrikli süpürge, sahip olduğu siklon teknolojisi ile ofislerde de hijyenin korunmasına yardımcı olur. Çok sayıda kişinin çalıştığı ofislerde tozlar, evlere kıyasla daha hızlı şekilde birikir. Dyson siklon teknolojisi sayesinde biriken tozların yol açacağı kirlilik kolayca önlenir. Böylece her çalışan için ofis ortamı daha sağlıklı bir yapıya kavuşturulur.

Sağlıklı Yaşam Alanları İçin Dyson V10 Absolute Elektrikli Süpürge

Yaşam alanlarının yeterince temizlenmemesi halinde ortaya çıkan toz ve akarlar birçok hastalığın tetikleyicisi konumundadır. Aynı zamanda alerjik reaksiyonlara yol açması nedeniyle de yaşam alanlarının toz ve akarlardan temizlenmesi gerekir. Dyson V10 Absolute elektrikli süpürge, yüksek emiş gücü ve tozu hapsetme özelliği sayesinde en küçük yapıda olan tozları bile alır. Ailenizin her zaman kaliteli bir hava soluması için siz de tercihinizi bu üründen yana yapabilirsiniz. Toza karşı alerjiniz varsa yapmanız gereken düzenli olarak Dyson V10 Absolute elektrikli süpürgeyi kullanmaktır. Bu sayede en ufak bir toz bile sizi rahatsız edemez. Tozların düzenli olarak alınmaması sebebiyle mite adı verilen böceklerin yol açtığı kaşıntı, kızarıklık gibi problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle yataklarınızın, mobilyalarınızın üzerini düzenli olarak süpürmenizde fayda vardır. Bunun için elektrik süpürgenizi el süpürgesi haline getirebilir ve daha rahat şekilde istediğiniz tüm noktaları temizleyebilirsiniz.

Dyson V10 Absolute Elektrikli Şarjlı Dikey Süpürge Fiyatı

Dyson V10 Absolute elektrikli süpürge, oldukça avantajlı bir fiyattan satışa sunulur. Uzun süreli kullanım imkanı sunan tasarımı, kullanımı kolaylaştıran özellikleri ve ürünü benzersiz kılan farklı detayları da düşündüğünüzde sadece fiyat noktasında değil, birçok anlamda da ayrıcalıklar sizi bekler. Duvar ünitesi ve şarj aleti ile beraber satışa sunulan ürünü üniteye takabilir ve üç buçuk saat içerisinde şarj işlemini tamamlayabilirsiniz. Son derece kaliteli yapıda olan ürünü, doğru biçimde kullandığınız takdirde herhangi bir arıza problemiyle karşılaşma ihtimaliniz azalır. Böylece onarım işlemleri için ekstra harcamalar yapmanıza gerek kalmaz. Dyson V10 Absolute elektrikli süpürgeye avantajlı bir fiyattan sahip olmak ve uygun ödeme koşullarından yararlanmak için siz de hemen siparişinizi verin!

Daha Fazla