Piranha 21114 Makyaj Lambası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Kullanım Alanı

Giyinme odaları, banyolar ve tuvaletlerde kullanımına uygun olan 21114 makyaj lambası modeli, kişisel bakım seanslarını keyifli şekilde tamamlamanıza yardımcı olur. Özel aydınlatması ile cildinizi yakından inceleyebilir, keyifle işlem yapabilirsiniz.

Güçlü Aydınlatma Performansı

Güçlü aydınlatması ile dikkat çeken makyaj lambası, ortama ışıl ışıl bir hava kazandırır. Dilediğiniz alanı aydınlatabilir, parlak beyaz ışık sayesinde kişisel bakımınızı özenli şekilde tamamlayabilirsiniz.

Pil ile Çalışan Konforlu Yapı

Pil ile işlevsel hale gelen ürün, her alanda kullanılabilir. Çok yönlü tarzıyla beklentileri sonuna kadar karşılamayı başaran model, 4 adet AA pil ile çalışır. Belirli aralıklarla pilleri değiştirerek ürünü kesintisiz kullanabilirsiniz.

Düşük Enerji Tüketimi

Düşük enerji tüketimi ile beğeni toplayan ürün için sık sık pil yenilemenize gerek kalmaz. Kullanmadığınız durumlarda ışığı kapatarak tasarruf edebilir, pratik kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Her Yüzeye Monte Edilir

Pil ile çalıştığı için priz derdini ortadan kaldıran ürünü birçok farklı yüzeye monte ederek kullanabilirsiniz. Ayna, metal, seramik ve cam gibi farklı yüzeylere kolaylıkla sabitleyebilir, çok yönlü kullanım elde edebilirsiniz.

Dayanıklı ve Uzun Ömürlü Yapı

Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ürün, dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısı sayesinde uzun süre kullanım imkânı sağlar. Özel sistemi sayesinde tüm kişisel bakım seanslarında size eşlik eder.

Dekoratif Şıklık İçin İdeal

İşlevselliği ile bir adım öne çıkan ürün, dekoratif açıdan da kullanıldığı alana şık bir görünüm kazandırır. Makyaj stüdyolarını aratmayan bir giyinme odası dekorasyonu için makyaj lambasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Zarif ve Modern Tasarım

Modern bir görünüme sahip olan model, zarif tarzıyla keyif dolu kullanım sunar. 4 ampullü ve vantuzlu tasarım, hem kullanım hem de görsellik noktasında kullanıcısına ayrıcalıklı bir deneyim yaşatır.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Makyaj lambası
  • Montaj: Cam, ayna, metal gibi her türlü yüzeye monte edilir
  • Pil: 4 adet AA pil
  • Özellik: Vantuzlu yapı
  • Işık Rengi: Parlak beyaz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.