Piranha 21125 LED Işık

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Piranha 21125 LED Işık

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Acil Durumlarda Otomatik Yanar

Günlük kullanım için tasarlanan 21125 LED ışık, acil durumlarda da işlevselliği ile öne çıkar. Elektrik kesintisi gibi durumlarda otomatik yanarak ışıksız kalmanızı engelleyen ürün, fonksiyonelliği ile beğeni toplar.

Büyük Ebatları ile Güçlü Aydınlatma

Güçlü aydınlatması ile dikkat çeken LED ışık, büyük boyutları sayesinde ışık ihtiyaçlarınızı karşılar. 45 x 6 cm ölçülerine sahip olan ürünü ev ve ofis gibi farklı alanlarda kullanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Askı Kolu

Ürün ayarlanabilir askı koluna sahiptir. Dilediğiniz alanda rahatça kullanmanıza olanak tanıyan askı kolu, açısı ayarlanabildiği için avantaj sunar.

Aç-Kapa İpi ile Konforlu Kullanım

Işığı açıp kapatmanıza yardımcı olan aç-kapa ipi, konforlu tarzıyla kullanıcılardan tam not alır. Garaj, kiler, depo gibi alanların aydınlatma ihtiyaçlarını verimli şekilde karşılayabilir, ışığı açmak ve kapatmak için ipi güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

Dik Konumlandırma İçin Özel Ayak Yapısı

LED ışık dik şekilde konumlandırmak için de özel bir ayak ile donatılmıştır. Kullanım alanınıza ve amacınıza bağlı olarak ayarlanabilir ayağı konumlandırabilir, ışık açısını en doğru şekilde yansıtabilirsiniz.

Geniş Kullanım Alanı Avantajı

Çok yönlü kullanım tarzı ile dikkat çeken ürün, birçok farklı alanda değerlendirilebilir. Kampta, acil çıkış kapılarında, evde, çalışma alanlarında, garajlarda, depolarda ışığa yer verebilir, aydınlatma ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Şarjlı Pil ile Çalışır

 Ürün şarj edilebilir pil ile işlevsel hale gelir. Yüksek kapasiteli pil, uzun süreli kullanım için elverişlidir. 2400 mAh güç kapasitesini sahip şarjlı pil ile ışık sistemini çalıştırabilir, tasarruflu yapı sayesinde bütçe dostu kullanım elde edebilirsiniz.

Sade ve Zarif Tasarım Detayları

Zarif ve sade tasarımıyla göze hitap eden ürün, Piranha kalitesini yansıtır. Yeni nesil teknoloji ile geliştirilen ürün, kaliteli yapısı sayesinde son derece dayanıklıdır.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: LED ışık
  • Işık Sistemi: LED
  • Gövde Yapısı: Plastik
  • Ölçü: 45 x 6 cm
  • Aç-Kapa İpi: Var
  • Otomatik Yanma: Var
  • Çalışma Şekli: 2400 mAh şarjlı pil

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PIRANHA 21125 LED IŞIK
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
PIRANHA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok