Piranha 21128 Solar Bahçe Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güneş Enerjisi ile Bahçenizi Aydınlatın

Piranha 21128 bahçe ışığı, güneş enerjisi ile çalışır. Son derece fonksiyonel bir yapı sunan ürün, güneş ışığı ile şarj olarak hava karardığında bahçenizi etkili şekilde aydınlatır.

Geniş Kullanım Alanı

Solar bahçe ışığı geniş kullanım alanı ile bir adım öne çıkar. Bahçelerin yanı sıra balkon ve teras gibi açık alanlarda da sıklıkla tercih edilen model, açık alanları konforlu şekilde aydınlatmanıza yardımcı olur.

Güçlü LED Aydınlatma

Güneş enerjili aydınlatma sistemi ile çalışan ürün, son derece güçlü ve dikkat çekici bir aydınlatma sağlar. Özel sistemi ile beklentileri sonuna karşılayan model, ışık rengiyle de beğeni toplar.

Çevre ve Bütçe Dostu YapıGüneş enerjisi ile şarj olduğu için hem çevre dostu hem de bütçe dostu bir performans sergiler. Bahçeleri aydınlatmak için güvenle tercih edebileceğiniz ürün ile son derece yüksek tasarruf elde edebilirsiniz.

Hava Koşullarına Yüksek Dayanıklılık

Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen bahçe ışığı, hava ve iklim koşullarına kolaylıkla uyum sağlar. Yağmur ve kar yağışı gibi durumlara karşı dayanıklı olan ürün, her açıdan ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Uzun Ömürlü Kullanım Avantajı

Son teknoloji ile geliştirilen ürün, fonksiyonel sistemi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Dayanıklı bahçe ışığı uzun süre boyunca size eşlik eder.

Dekoratif Şıklık Sunar

Dekoratif açıdan da kullanıldığı alan şıklık kazandıran ürün, bahçenize etkileyici bir hava kazandırır. Göze hitap eden doğal ışık rengi ile akşamları bahçe, balkon ve teras gibi alanları sizi rahatsız etmeden aydınlatır.

Kullanışlı Hareket Sensörleri

Zarif tasarımıyla beklentileri sonuna kadar karşılayan model, hareket sensörleri sayesinde güvenlik açısından da idealdir. Hareket algıladığında otomatik yanarak hem enerji tüketimi hem de güvenlik noktasında fonksiyonellik sunar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Solar bahçe ışığı                     
  • Şarj: Güneş ışığı ile şarj olur
  • Hareket Duyarlılığı: Var
  • Yağmura Dayanıklılık: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.