Piranha 21128 Solar Bahçe Işığı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Piranha 21128 Solar Bahçe Işığı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Güneş Enerjisi ile Bahçenizi Aydınlatın

Piranha 21128 bahçe ışığı, güneş enerjisi ile çalışır. Son derece fonksiyonel bir yapı sunan ürün, güneş ışığı ile şarj olarak hava karardığında bahçenizi etkili şekilde aydınlatır.

Geniş Kullanım Alanı

Solar bahçe ışığı geniş kullanım alanı ile bir adım öne çıkar. Bahçelerin yanı sıra balkon ve teras gibi açık alanlarda da sıklıkla tercih edilen model, açık alanları konforlu şekilde aydınlatmanıza yardımcı olur.

Güçlü LED Aydınlatma

Güneş enerjili aydınlatma sistemi ile çalışan ürün, son derece güçlü ve dikkat çekici bir aydınlatma sağlar. Özel sistemi ile beklentileri sonuna karşılayan model, ışık rengiyle de beğeni toplar.

Çevre ve Bütçe Dostu YapıGüneş enerjisi ile şarj olduğu için hem çevre dostu hem de bütçe dostu bir performans sergiler. Bahçeleri aydınlatmak için güvenle tercih edebileceğiniz ürün ile son derece yüksek tasarruf elde edebilirsiniz.

Hava Koşullarına Yüksek Dayanıklılık

Yüksek kaliteli malzemelerden imal edilen bahçe ışığı, hava ve iklim koşullarına kolaylıkla uyum sağlar. Yağmur ve kar yağışı gibi durumlara karşı dayanıklı olan ürün, her açıdan ayrıcalıklı bir kullanıcı deneyimi yaşatır.

Uzun Ömürlü Kullanım Avantajı

Son teknoloji ile geliştirilen ürün, fonksiyonel sistemi sayesinde uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar. Dayanıklı bahçe ışığı uzun süre boyunca size eşlik eder.

Dekoratif Şıklık Sunar

Dekoratif açıdan da kullanıldığı alan şıklık kazandıran ürün, bahçenize etkileyici bir hava kazandırır. Göze hitap eden doğal ışık rengi ile akşamları bahçe, balkon ve teras gibi alanları sizi rahatsız etmeden aydınlatır.

Kullanışlı Hareket Sensörleri

Zarif tasarımıyla beklentileri sonuna kadar karşılayan model, hareket sensörleri sayesinde güvenlik açısından da idealdir. Hareket algıladığında otomatik yanarak hem enerji tüketimi hem de güvenlik noktasında fonksiyonellik sunar.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Amacı: Solar bahçe ışığı                     
  • Şarj: Güneş ışığı ile şarj olur
  • Hareket Duyarlılığı: Var
  • Yağmura Dayanıklılık: Var

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PIRANHA 21128 SOLAR BAHÇE IŞIĞI
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
PIRANHA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok