Piranha 21129 Kapı Zili

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İç Mekanlara Özel Tasarım Kapı Zili

Klasik kapı zillerinden farklı olarak kablosuz tasarımıyla üretilir.

Kolay Kurulum

Evinizde veya istediğiniz bir iç mekanda kolaylıkla kurulumunu yapabilirsiniz. Kurulum sırasında elektrikçiye gerek olmaz. Kablosuz kapı zilini konumlandırmak istediğiniz yere çift taraflı bantla yapıştırabilirsiniz.

Kablosuz Dizayn

Kablosuz dizaynı sayesinde evde istediğiniz odaya cihazı monte edebilirsiniz. Kapı zilini bir diğer özelliği de 50 m mesafeye kadar kablosuz olarak kullanılabilmesidir.

16 Farklı Müzik Sesi

Kapı zili içerisinde 16 farklı müzik sesi bulunur. Tüm seçenekleri dinleyerek, hoşunuza giden bir tanesini ayarlayabilirsiniz.

Pratik ve Kullanışlı

Özel olarak tasarlanan kapı zili boyutları ve kullanış özellikleri sayesinde pratik bir ürün olarak tercih edilir. Basma düğmesiyle müdahale etmesi kolay bir üründür.

Yüksek Ses Kaliteli

Yüksek ses kalitesi her yerden duyulabilmesine yardımcı olur. İşitme sorunu yaşayan kişilerin rahatlıkla kullanabileceği avantajlı bir kapı zilidir.

Minimal Boyutlarıyla İdeal

Minimal boyutları ve beyaz rengiyle ön plana çıkan son model bir kapı zilidir. Elektrikle çalışmadığı için tasarruf yapmanızı da sağlar. Kapı zilini yapıştırdığınız yerin yağmurdan etkilenmeyecek şekilde konumlandırılması tavsiye edilir.

İstediğiniz Yerde Kullanma Avantajı

Kapı zilini kendiniz monte edebileceğiniz için gerektiğinde çıkarıp başka bir yere götürebilirsiniz. Genelde çift taraflı bantla hem zil hem de cihaz bölümü kolaylıkla yapıştırılabilir. Çevre dostu bir üründür. isterseniz kendiniz isterseniz sevdikleriniz için güvenle alıp kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Zil Sesi: 16 adet farklı ses.
  • Kablosuz Mesafesi: 50 m
  • Minimal boyutlar.
  • Yüksek ses kalitesi.
  • İç mekanlarda rahat kurulum.
  • Kolay montaj.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
PIRANHA 21129 KAPI ZİLİ
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
PIRANHA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok