Eastpak Borys Notebook Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Notebook Taşımayı Kolaylaştıran Özel Bölme

Eastpak EK34F50Q Borys® Mono Night sırt çantası, notebook bilgisayarlarınızı işe ya da okula götürebilmenizi sağlar. 15 inç ekran boyutuna sahip notebook modelleri için uygun olan bölme, dolgulu yapısı sayesinde konforlu bir kullanım deneyimi sunar. Notebook bölmeli sırt çantası, bilgisayarınızı gün içerisinde özgürce taşıyabilmenize olanak tanır.

Kişisel Eşyalarınızı Yerleştirebileceğiniz Geniş İç Hacim

Eastpak Borys® Mono Night sırt çantası modelinin geniş iç hacmi sayesinde gün boyu ihtiyaç duyulan birçok kişisel eşya düzenli bir şekilde taşınabilir. Geniş sırt çantası akıllı telefon, tablet, şarj aleti ve kulaklık gibi sık kullanılan elektronik cihazlar için yeterli hacme sahiptir.

Tarzını Tamamlayan Şık ve Modern Tasarım

Eastpak sırt çantası modelinin lacivert renkli estetik tasarımı, farklı moda stillerini başarıyla tamamlar. Modern çizgileriyle günlük kıyafetlere uyum sağlayan model, sade görünümü sayesinde iş ortamında da rahatlıkla kullanılabilir.

Okula ve İşe Giderken Konforu Hissedin

Lise ve üniversite öğrencilerinin gereksinimlerini başarıyla karşılayan büyük ana bölmeli sırt çantası ile kitaplar, defterler ve birçok farklı okul gereci rahatlıkla taşınabilir. Eastpak Borys® Mono Night sırt çantası modeli, dosya ve sunum gibi dokümanları işe götürmek için de tercih edilebilir.

Günlük Aktiviteler ve Doğa Gezintileri için İdeal

Günlük etkinlikler sırasında yaşamınızı kolaylaştıran Eastpak sırt çantası modeli, doğa gezintileri için de idealdir. Yan tarafında fonksiyonel bir şişe cebi bulunan sırt çantası, trekking benzeri outdoor aktivitelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Konforlu ve Pratik Bir Kullanım Deneyimi

Eastpak Borys® Mono Night sırt çantası modelinin yastıklı, hava alabilen ve ayarlanabilen omuz askıları, rahat hareket edebilmenizi sağlar. Dolgulu arka panel, yürüyüş sırasında konforu artırır. Sternum kayışlı bel desteği, günlük yaşamınıza fonksiyonellik katar.

Sırt Çantasının İşlevselliğini Artıran Detaylar

Eastpak sırt çantası modelinde yer alan sıkıştırma kayışları günlük kullanım deneyimini verimli bir hâle getirir. Doğa aktivitelerinde işinize yarayacak dış elastik kordona, yürüyüşlerde gerek duyulan çeşitli ekipmanlar kolaylıkla takılabilir.

Kalitesiyle Öne Çıkan Dayanıklı Sırt Çantası

Dayanıklı yapısıyla öne çıkan Eastpak Borys® Mono Night sırt çantası modelinin kumaşı polyesterden üretilmiştir. Modelde yer alan elde taşıma kulbu, sırt çantasını kaldırırken ya da bir bölmeye yerleştirirken işinizi kolaylaştırır.

Teknik Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: EK34F50Q
  • Çanta Tipi: Sırt Çantası
  • Kumaş: Polyester
  • En x Yükseklik x Derinlik: 27 x 45 x 19 cm
  • Notebook Bölmesi: 15 inç Ekranlı Modeller için Uygundur
  • Kullanım Alanları: Okul, İş, Günlük Etkinlikler, Outdoor Aktiviteleri

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.