Eastpak Doggy Bag Unisex Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ayarlanabilir Bel Kemerli Denim Çanta

Denim modasının şık bir örneği olan Eastpak Doggy Bag Unisex Bel Çantası ayarlanabilir bel kemeri desteği ile kot t-shirt kombinlerine tarz bir görünüm kazandırır.

Astar ve Dokuma

Astar ve dokumanın naylon malzeme ile birleşiminden oluşan bel çantası günlük kullanım için uygun bir modeldir.

Unisex Bel Çantası

Erkek ve kadın çanta ihtiyacını karşılayan ürün alışveriş, spor ve outdoor etkinliklerinde pratik kullanımı ile dikkat çeker.

2 Litrelik İç Hacim

İç hacmi 2 litren oluşan Eastpak Doggy Bag Unisex Bel Çantası gözlük, cüzdan, anahtar gibi minimal boyutlu eşyaların taşınması için ideal bir üründür.

Üç Bölmeli Şık Tasarım

Ön kısmında iki, arka kısmında bir adet fermuarlı göz bulunan bel çantası kolay açılabilir oluşu ile alışverişlerde zamandan tasarruf ettirir.

Omuza veya Bele Takılabilme

İster bele ister omuza takılabilen çanta, şık görünümü ile gençlerin sokak stili tarzına hitap eder.

Fermuarlı Arka Cep

Arka kısmında fermuarlı cep detayı ile dikkat çeken ürün özel eşyaların daima güvenilir bir biçimde saklanmasını sağlar.

Genel Özellikler

  • Boyut : 16.5 x 23 x 8,5 cm
  • Kumaş tipi : Naylon
  • Model : Bel çantası
  • Hacim : 2 litre
  • Ağırlık : 130 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.