Eastpak Floid Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Farklı Kullanım Alanlarına Uyan Tasarım

Geniş hacimli olması ve farklı işlevlere sahip bölmeleri ile pek çok alanda kullanılmaya elverişli olan Floid sırt çantası ile çeşitli outdoor aktivitelerine katılabilir, gezi ve seyahatlerinizde ihtiyaç duyabileceğiniz eşyaları bu ürün ile taşıyabilir veya Eastpack’i bir okul çantası olarak kullanabilirsiniz.

Yastıklı İç Cep ile Laptop’unuzu Taşıyın

Ana bölmesinde cep telefonu, Laptop ve tabletlerinizi güvenle taşımanıza imkân veren yastıklı bir cebe sahip olan Eastpak ile 16 inçe kadar olan laptoplarınızı taşıyabilir, velkro özellikli kapatma kayışı sayesinde cihazlarınızın cebin içinde sabit kaldığından emin olabilirsiniz.

Çevre Dostu Vegan Malzeme

%100 geri dönüştürülebilir polyesterden üretilen Eastpak hiçbir hayvansal kökenli malzeme içermemektedir. Su geçirmeyen ve yıpranmaya karşı dayanıklı olan polyester kumaşı sayesinde bu çantayı uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Ergonomik Çanta Askıları

Eastpak Floid sırt çantanızın askılarını kendinize göre ayarlayabilir, kaliteli köpük malzemeden üretilen dolguları sayesinde eşyalarınızı rahatsızlık hissetmeden saatlerce taşıyabilirsiniz.

Hızlı Erişim Sağlayan Yan Cepler

Eastpak’in esnek ağ kumaştan yapılmış yan ceplerinde matara, termos, pet şişe ve şemsiye gibi pek çok ürünü taşıyabilir, çantanın ayarlanabilir kayışlarını kullanarak eşyalarınızın ceplere tam oturmasını sağlayabilirsiniz. Üstü açık olarak tasarlanan bu ceplerin içindekilere çantanız takılıyken bile kolayca ulaşabilirsiniz.

Dolgulu Sırt Paneli Avantajı

Arka yüzündeki dolgulu sırt paneli sayesinde ergonomik bir kullanım vadeden Eastpak Floid ile eşyalarınızı konforlu bir şekilde taşıyabilir, çantanızı daha uzun süre yorulmadan kullanabilirsiniz.

Çok Amaçlı Fermuarlı Bölmeler

Çantada bulunan farklı boyutlardaki 3 adet fermuarlı bölme sayesinde eşyalarınızı kullanım alanlarına göre sınıflandırabilir, ana bölmede taşımak için çok küçük boyutta olan eşyalarınızı bu bölmelere yerleştirebilirsiniz.

Sıkıştırma Kayışları ile Çantanızı Ayarlayın

Eastpak’in yan yüzlerinde bulunan sıkıştırma kayışları sayesinde taşıdığınız hassas eşyaları sabit tutabilir, çanta içinde hareket etmelerini engelleyebilirsiniz. Ayrıca ürünün askılarında bulunan kayışları kullanarak çantayı belinize sabitleyebilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Yüksekliği: 48 cm
  • Genişliği: 29 cm
  • Derinliği: 12 cm
  • Hacim: 16 lt
  • Malzeme: Polyester
  • Ağırlık: 660 gram
  • Dizüstü bilgisayar boyutu (maks.): 16 inç

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.