Eastpak Morius Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarım ve Konfor Bir Arada

Eşyalarınızı gün boyu yanınızda taşırken etkileyici bir stile ve gelişmiş konfora sahip olmanıza yardımcı olan Eastpak Morius sırt çantası, tüm kullanım ihtiyaçları için uygun bir tercihtir.

Farklı Kullanım İhtiyaçları İçin İdeal

Morius sırt çantası; günlük kullanım ihtiyaçları, seyahatler, okul ve iş gibi kullanım alanları için yüksek depolama alanı ve gelişmiş konfor sağlar.

Yüksek Konfor Özellikleri

Eastpak Morius’un sahip olduğu yastıklı omuz askıları ve dolgulu sırt bölümü, taşıma sırasında ergonomik ve konforlu bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Tüm Eşyalarınız İçin Yeteri Kadar Alan Var

34 litre iç hacmi sayesinde eşyalarınız için yeterli depolama alanı sunan sırt çantası, en önemli eşyalarınızı her an yanınızda bulundurmanızı sağlar.

Güvenli Bir Şekilde Depolayın

Fermuarlı cep ve bölmeleri sayesinde güvenli bir depolama performansı sunan Morius çanta, en hareketli anlarda bile eşyalarınızın düşmesini engeller.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

En ideal konfor deneyimi için Morius sırt çantasının omuz askılarını fiziksel özelliklerinize göre kolayca ayarlayabilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Üretim Malzemeleri

Zorlu koşullara karşı dayanıklı bir şekilde üretilen Morius, yüksek kaliteli üretim malzemeleri sayesinde uzun kullanım ömrü ve maksimum dayanıklılık sunar.

Dizüstü Bilgisayar Cebi ile Üretkenliğinizi Artırın

15’’ boyutundaki dizüstü bilgisayar bölmesi sayesinde taşınabilir bilgisayar ve tablet gibi elektronik cihazlarınızı çantanızda güvenli bir şekilde taşıyabilir ve dilediğiniz yerde üretkenliğinizi ortaya koyabilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Yükseklik: 32 cm
  • Derinlik: 26 cm
  • Genişlik: 43 cm
  • Hacim: 34 Litre
  • Ağırlık: 575 Gram
  • Üretim Malzemesi: Polyester
  • Laptop Bölmesi: 15’’

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.