Eastpak Padded Pak'r Brize Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İkonik Özel Görünüm Avantajı

Rengi ve özel görünümüyle ikonik bir tasarıma sahiptir. Günlük kullanım amacıyla üretilen sırt çantasıyla aynı zamanda şık ve modern bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Fonksiyonel ve Kullanışlı

Sırt çantası hacmi ve boyutlarıyla fonksiyonel ve kullanışlıdır.

Ayarlanabilir Omuz Askısı ile Pratik

Ayarlanabilir omuz askısı sayesinde tercihinize göre rahat bir kullanıma sahip olursunuz. A4 boyutunda bulunan defter, kitap, 13 inç bilgisayar ve daha birçok malzemeyi rahatlıkla taşımanıza olanak sunar.

Polyester Kumaş Yapısıyla Dayanıklı Tasarım

Polyester kumaş yapısıyla üretilir ve aynı zamanda kendini onarabilen kumaş teknolojisine sahiptir. Bu sayede yıllarca güvenle kullanabileceğiniz bir çantanız olur.

Fermuarlı Ön Cep

Fermuarlı ön cebinde gözlük, kulaklık, anahtar, telefon ve küçük boyutlarda farklı eşyalarınızı taşıyabilirsiniz.

Dolgu Arka Panel Desteği

Dolgu arka panel çantanızda eşya taşırken sırtınızı destekler. Bu sayede omuz, sırt ve belinizde ağrı oluşmasına engel olur.

Yanda Kumaş Açık Cep Bölümü

Sırt çantasının yanında bulunan kumaş açık cep bölümünde isterseniz su şişenizi taşıyabilirsiniz. Okulda, işte ve dışarıda yaptığınız aktivitelerde sırt çantası sayesinde rahat hareket edebilirsiniz.

Günlük Kullanım Amacıyla Geniş İç Hacim

Günlük kullanım amacıyla geniş hacimli olarak üretilen sırt çantasını yastıklı omuz askıları ile rahatça kullanabilirsiniz. Bilgisayardan spor malzemelerine kadar birçok farklı eşyayı taşımanıza destek olur.

Genel Özellikler

  • Boyutları: 30 x 40 x 18 cm
  • Ağırlık: 380 gr
  • Hacim: 24 L
  • Kumaş: Polyester
  • MAC/ PC: 13”
  • Elde Taşıma Kulbu: Var
  • Ayarlanabilir Omuz Askısı: Var
  • Dolgulu Arka Panel: Var
  • Yastıklı Omuz Askısı: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.