Eastpak Padded Pak'r Geo Stripe Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Karmaşadan Uzak Sade Tasarım

Göze hoş gelen şık tasarımıyla dikkat çekmeyi başaran Eastpak Padded Pak'r Geo Stripe sırt çantası, karmaşadan uzak sade bir görünüm sergiliyor. Minimalist tasarımı ile modern bir çizgide yer alan model, üzerindeki çizgi detayları ile hareketlilik kazanıyor. Siyah rengi ise çantanın farklı renkte kıyafetlerle uyum içinde kullanılabilmesine imkân tanıyor.

Fermuarlı Dış Bölmeler

Eastpak Padded Pak'r Geo Stripe sırt çantası modelinin 24 litrelik geniş hacmi iki ana bölmeye ayrılıyor. Bu bölmelerden ilki olan ön bölme telefon, cüzdan, anahtarlık ve kalem gibi küçük eşyalar için ideal bir alan yaratıyor. Geniş hacimli arka bölme ise daha büyük defter ve kitap gibi eşyalar için kullanılabiliyor. Her iki bölmede de güvenli taşımayı sağlayan fermuar sistemleri yer alıyor.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Pak'r Geo Stripe sırt çantası sunduğu konforlu deneyimle öne çıkıyor. Ürün geniş hacmine karşın sırtınızdaki yükü hissettirmiyor. Yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka paneli sırtınızdaki çantayla saatlerce yolunuza devam edebilmenizi sağlıyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Geo Stripe sırt çantasının yastıklı omuz askıları aynı zamanda ayarlanabilir yapısıyla dikkat çekiyor. Bu sayede farklı boy ve kiloya sahip kişiler çantayı rahatlıkla kullanabiliyor. Çantanın doğru konum için ayarlanabilmesi iskelet sağlığının korunması adına da önemli bir avantaj sağlıyor.

Dayanıklı ve Kullanışlı Malzeme Tercihi

Eastpak Padded Pak'r Geo Stripe sırt çantasının yapımında kullanılan polyester, kullanıcıları önemli avantajlarla buluşturuyor. Polyesterin dayanıklı yapısı uzun bir kullanım ömrünü beraberinde getiriyor. Makinede yıkanabilmesi ise çantanın temizliğini kolaylaştırıyor.

Elde Taşıma Kulpu

Sırt çantası olarak tasarlanan Eastpak Padded Pak'r Geo Stripe, omuz askılarına ek olarak taşıma kulpu bulunduruyor. Bu sayede çanta gerektiğinde elde de taşınabiliyor.

Genel Özellikler

Marka: Eastpak
Model: Padded Pak'r Geo Stripe
En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
Hacim: 24 Litre
Ağırlık: 380 gr
Kumaş: Polyester

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.