Eastpak Padded Pak'r Herbs Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Göze Hoş Gelen Modern Tasarım

İlk bakışta görenlerin dikkatini çekmeyi başaran Eastpak Padded Pak'r Herbs sırt çantası, hareketli tasarımı ile beğeni topluyor. Ürünün modern bir yaklaşımla tasarlanması ve beyaz ağırlıklı rengi farklı kıyafetlerle uyum içinde kullanılabilmesini sağlar. Fermuarlı bölmeler ise işlevselliğin yanı sıra çantaya şıklık katar.

Fermuar Sistemine Sahip Geniş Hacim

Eastpak Padded Pak'r Herbs sırt çantası modelinin 24 litrelik geniş hacmi iki ana bölmeye ayrılır. Bu bölmelerden ilki olan ön bölme telefon, cüzdan, anahtarlık ve kalem gibi küçük eşyalar için ideal bir alan yaratır. Geniş hacimli arka bölme ise daha büyük defter ve kitap gibi eşyalar için kullanılabilir. Her iki bölmede de güvenli taşımayı sağlayan fermuar sistemleri yer alır.

İç Bölmeler

Sahip olduğu iki ana bölme ile kullanıcılara konforlu bir deneyim vadeden Eastpak Padded Pak'r Herbs, dış bölmelerinin yanı sıra iç bölmeleriyle de fark yaratır. Arka bölmeyi ikiye ayıran ara katman, eşyalarınızı organize edebilmenizi kolaylaştırır. Böylelikle aradıklarınıza ulaşmanız çok daha hızlı hâle gelir.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Herbs sırt çantası, ayarlanabilir omuz askıları sayesinde farklı vücut tipine sahip kişilerin kullanabileceği bir çanta profili çizer. Ayrıca çantanın doğru konumda kullanılması vücuda aktarılan yükü azaltarak iskelet sağlığının korunmasına yardımcı olur.

Dayanıklı ve Kullanışlı Malzeme Tercihi

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanıp üretilen Eastpak Padded Pak'r Herbs sırt çantası, malzeme yapısı ile kullanıcıları memnun eder. Verdiği hissiyatla özel hissettiren model, dayanıklı malzeme tercihi ile uzun bir kullanım ömrü vadeder. Üstelik makinede yıkanabilir olması rahatlıkla temizlenmesini sağlar.

Taşıma Sapı

Dolgulu askıları ile sırtta taşımaya uygun bir model olan Eastpak Padded Pak'r Herbs sırt çantası, farklı taşıma şekillerini de kullanıcıların kullanımına sunar. Ürünün üst kısmında yer alan taşıma sapı, arzu etmeniz durumunda çantayı elinizde taşıyabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Padded Pak'r Herbs
  • En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  • Hacim: 24 Litre
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.