Eastpak Padded Pak'r Jam Everglades Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hem Şık Hem Rahat Tasarım

Rahatlığı şıklıkla buluşturan Eastpak Padded Pak'r tasarımlarına hazır olun. Birbirinden farklı desenleri ve herkese hitap eden zengin renk seçenekleri sayesinde çantanızla fark yaratacaksınız.

Geniş İç Hacimli Ana Gövde

24 litrelik hacme sahip çanta tasarımı, gerek okulda gerekse seyahatlerde ihtiyaç duyduğunuz her şeyi yanınızda taşıyabilmenizi sağlar.

Kullanışlı Ön Cep

Minimal ürünler, kalemlikler ve cüzdanlar için ideal olan ön cep, ideal boyutu ile oldukça kullanışlıdır.

Kaliteli ve Çift Yönlü Fermuar Yapısı

Hem ana gövde hem de ön cep tasarımında tercih edilen fermuar yapısı, Eastpak Padded çantanız için kolay bir kullanım sunar. Ana gövde fermuarları çift yönlü olarak kullanılabilir.

Akıllı Kumaş Teknolojisi

%100 Polyester malzeme kullanılarak üretilen akıllı kumaş teknolojisi, çantanızın kendi kendini onarabilmesini sağlar. Ayrıca bu kumaş ve iç astar sayesinde çantanız su geçirmezlik özelliğine de sahip olur.

Dolgulu Arka Panel ve Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r sırt çantası rahatlığınız için her ayrıntının özenle hazırlandığı tasarımıyla dikkat çeker. Hem arka panelde hem de omuz askılarında kullanılan silikon dolgular, çantanın omurga dostu bir yapıda kullanılmasını sağlar.

Taşıma Kulbu ile Elde Kullanım Özelliği

Padded Pak'r modelinde yer alan tutma kulbu, çantanızı elde taşıyabilmenizi sağlar. Bu sayede yorulduğunuz anlarda çantayı sırtınızdan indirip, elinizde taşıyabilirsiniz.

Farklı Bedenlere Uyumlu Ayarlanabilir Yapı

Eastpak Padded Pak'r çanta omuz askılarından ayarlanabilir. Böylelikle farklı bedenlere uyumlu hale gelen çantayı dileyen herkes kullanabilir.

Genel Özellikler

  • Model: Padded Pak'r Jam Everglades / EK620J11
  • Kumaş: Polyester (Akıllı Kumaş)
  • Hacim: 24 litre
  • Boyut: 30 x 40 x 18 cm
  • Ağırlık: 380 gr

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.