Eastpak Padded Pak'r Kadife Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Mavi Kadife Özel Tasarım Sırt Çantası

Mavi kadife dokuyla üretilen özel tasarım sırt çantası günlük hayatta stilinizi tamamlayan yapısıyla ön plana çıkar.

Kendini Onaran Kumaş Teknolojisi

Polyester kumaş yapısı aynı zamanda kendini onaran teknolojiye sahiptir. Bu sayede uzun ömürlü ve dayanıklı olarak kullanmanız mümkün olur.

Zigzag Deseniyle Dikkat Çekici

Sırt çantası zigzag deseniyle dikkat çekici bir görünüme sahip olarak tasarlanır. Hem tasarımı hem de görüntüsüyle fonksiyonel olarak kullanılabilir.

Taşıma Kulbu Sayesinde Kullanışlı

Çantanın ortasında yer alan tekstil kulp sayesinde taşırken rahat edersiniz. 

Omuz Askıları Ayarlanabilir

Omuz askılarını kendinize göre ayarlayarak taşırken kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz. Okula, işe veya spora giderken eşyalarınızı koyup güvenle taşıyabileceğiniz bir sırt çantasıdır.

Geniş İç Hacimli

Geniş iç hacmi her türlü eşyayı taşımanıza imkan sağlar. Bilgisayar, kitap, defter, kıyafet, spor ayakkabı ve daha birçok eşyanızı rahatlıkla sığdırabilirsiniz. 

Taşımayı Kolaylaştıran Destekli Askı Avantajı

Sırt çantasının aynı renkli askıları destekli yapıda üretilir. Bu sayede çantanız ne kadar ağır olsa da dengede taşıyabilirsiniz. Ayrıca bel, boyun ve sırt bölgelerinize yük binmesine engel olur. 

Fermuarı Sayesinde Kullanışlı ve Pratik

Fermuarlı olarak tasarlanan çantanın iki bölümü bulunur. Ön cep bölümünde telefon, şarj aleti, kalem kutu, gözlük vb aksesuarlarınızı taşırken, geniş ana bölümünde tablet ve bilgisayarınızı güvenle taşıma şansınız bulunur.

Genel Özellikler

  • Çanta Boyutları  (En/Yükseklik/Derinlik): 30x40x18 cm
  • Ağırlık: 380 gr
  • Kumaş: Polyester
  • Fermuarlı ön cep.
  • Uygun Olan Cihazlar: Mac 13” ve PC 13”
  • Doku: Kadife
  • Omuz Askısı: Ayarlanabilir 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.