Eastpak Padded Pak'r Levelled Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Güç, Dayanıklılık ve İşlevsellik

Eastpak Padded Pak'r Levelled size bir çantadan beklediğinizden daha fazlasını sunar. Yüksek kalitesiyle güçlü ve dayanıklı yapıya sahip olan sırt çantasını işlevselliği ile her an yanınızda isteyeceksiniz.

Her Türlü Eşya için Özel Cepler

13 inç bilgisayar ve tabletler için geliştirilen fermuarlı ana cep ve küçük eşyalar için özel ön cepler ile tüm ihtiyaçlarınızı sırtınızda taşıyın.

Okul için İdeal Genişlik

Lise ve üniversite çağındaki gençler için A4 boyutunda ana bölmesi ile kitapların sığacağı alanı yaratırken, güçlü kumaşı ile ağırlık sorun olmaktan çıkar.

Sırtınızı Destekler

Ağır eşyaları taşırken sırtınıza binen yükü dengeli şekilde omuzlara dağıtan yastıklı askılar ve sert cisimlerle teması kesen arka panel ile ağrılardan kurtulun.

24 L Geniş Hacim

Eastpak Padded Pak'r Levelled sırt çantası 24 L geniş iç hacmi sayesinde işte, sporda, okulda her an sizinle olur. Üstelik sadece 380 g ağırlığı ile sırtınıza ekstra yük bindirmez.

Akıllı Kumaşı ile Hep Yeni

Şık tasarımını tamamlayan akıllı kumaşı zaman içinde oluşan hasarları kendi başına onararak her daim yeni görünümü korur.

Ayarlanabilir Boyutlar

Ayarlanabilir omuz askıları sayesinde kendi vücut tipinize göre ideal forma ulaşan sırt çantası yaş ve cinsiyet sınırlarını ortadan kaldırıyor.

Kış Aylarında Maksimum Dayanıklılık

Yağışlı havalarda eşyaların ıslanmasından endişe etmenize gerek yok. Su geçirmeye karşı dirençli imperteks kumaşı ile her mevsim yüksek koruyuculuk sunar.

Genel Özellikler

  • Ürün: Eastpak Padded Pak'r Levelled sırt çantası
  • Kumaş: İmperteks, polyester
  • Özellikler: Su geçirmez, kendini onaran akıllı kumaş
  • Askılar: Ayarlanabilir, yastıklı
  • Taşıma Kulpu: Var
  • Sırt: Dolgulu arka panel desteği
  • Ölçüler: 24 L, 30x40x18 cm, 380 g
  • Cepler: Fermuarlı ön ve arka cep
  • Uygunluk: A4 boyutu, 13 inç

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.