Eastpak Padded Pak'r Placed Sun Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Spor-Şık Çanta Konseptini Yenileyen Tasarım

Klasik Eastpak çanta tasarımlarına yepyeni bir boyut kazandıran Eastpak Padded Pak'r Placed Sun Sırt Çantası siyah ve beyaz renklerin ikonik havasıyla tarzınızı ön plana çıkarır. Kendini onarabilen akıllı polyester kumaş teknolojisi ile Eastpak Padded Pak'r Placed Sun Sırt Çantası dayanıklı ve uzun ömürlü kullanıma uygundur.

Outdoor Etkinliklere Uygun Dizayn

Seyahat, outdoor ve spor aktiviteleri için gerekli ekipmanların güvenle taşınmasını sağlayan Eastpak Padded Pak'r Placed Sun Sırt Çantası konforlu bir kullanıma sahiptir.

Genel Özellikler

  • Ağırlık : 380 gr
  • Boyut : 30 x 40 x 18 cm
  • Kumaş tipi : Polyester
  • Model : Sırt çantası
  • Hacim : 24 litre
  • Mac ve PC boyutu : 13"

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.