Eastpak Padded Pak'r Shine Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Her Kullanıcıya Uyan Eastpak Çanta

Geniş hacmi, dayanıklı tasarımı ve ayarlanabilir askıları ile her yaştan kullanıcıya hitap eden Eastpak;  günlük veya bir spor çantası olarak kullanabilir, gezi ve seyahatlerinizde ihtiyacınız olabilecek pek çok eşyayı bu unisex çanta ile taşıyabilirsiniz.

Çevreye Duyarlı %100 Vegan Tasarım

Hiçbir hayvansal kökenli malzeme içermeyen Eastpak Pak’r, çanta kumaşı olarak %100 polyester kullanır. Çizilme ve yıpranmalara karşı dayanıklı olan bu kumaş, aynı zamanda tamamen geri dönüştürülebilir özelliktedir.

Yastıklı Omuz Askıları ile Konforlu Kullanım

Kaliteli köpük malzemeden üretilen askı dolguları ile uzun süreli kullanımlarda konfor sağlayan bu sırt çantasını tek omuzunuza taksanız bile saatlerce rahatsızlık hissetmezsiniz.

Geniş Hacimli Ana Bölme

Eastpak Pak’r sırt çantası, büyüklüğü 13 inçe kadar olan dizüstü bilgisayar ve tabletlerinizi rahatlıkla taşımanıza imkân veren bir ana bölmeye sahiptir. Boşken çökme yapmayan bu bölme ile hassas eşyalarınızı veya önemli belgelerinizi taşıyabilirsiniz.

Fermuarlı Ön Bölme Avantajı

Çantanızın ön bölmesi ile cep telefonu, kalemlik, hesap makinesi ve küçük boyutlu defterleriniz gibi pek çok eşyayı taşıyabilir, fermuarı sayesinde güvenli olduklarından emin olabilirsiniz.

Siz ve Eşyalarınız için Dolgulu Sırt Paneli

Ürünün arka yüzünde bulunan dolgulu sırt paneli sayesinde çantanız tamamen dolu olsa dahi sert ve köşeli eşyalarınızın yaptığı baskıyı sırtınızda hissetmezsiniz.

Su Geçirmeyen Çanta Ayrıcalığı

Polyester kumaştan üretildiği için %100 su geçirmez özellikli olan bu çantayı yağmurlu günlerde kullanabilir, kirlendiği zaman rahatça yıkayabilirsiniz.

Fonksiyonel Kullanım Sunan Sırt Çantası

Uzun ömürlü olması ve ergonomik tasarımıyla ideal bir okul çantası olan Eastpak ile kalemlik, defter gibi ürünleri güvenli bir şekilde taşıyabilir, çift yönlü fermuarı ve geniş tutma halkaları olan bu çantayı kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca başarılı çanta, kompakt tasarımı sayesinde günübirlik gezilerden çeşitli sosyal aktivitelere kadar pek çok durum için uygundur.

Özellikler

  • Yüksekliği: 40 cm
  • Genişliği: 30 cm
  • Derinliği: 18 cm
  • Malzeme: Polyester
  • Ağırlık: 380 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.