Eastpak Padded Pak'r Wild Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Figürlerle Zenginleştirilen Çarpıcı Tasarım

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanıp kullanıma sunulan Eastpak Padded Pak'r Wild sırt çantası, ergonomik profili ve estetik tasarımıyla dikkat çekiyor. Boyutları, ağırlığı ve destek mekanizmaları ile konforlu bir taşıma süreci sunan model, üzerinde yer verilen çiçek desenleri ile öne çıkıyor. Mat renge sahip karmaşadan uzak tasarımı, ürünün tüm şıklığıyla farklı kıyafetlerle birlikte kullanılabilmesinin önünü açıyor.

Fermuarlı Güvenli Saklama Alanı

İddialı görünümü ile beğeni kazanan Eastpak Padded Pak'r Wild sırt çantası, sahip olduğu özelliklerin sonucu olarak geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. 7’den 70’e herkesin kullanabileceği model, fermuarlı gözleri sayesinde eşyaların güvenle taşınabilmesine olanak sağlar. Özellikle okul çağındaki çocukların eşyalarını kaybetmeden taşıyabilmelerine yardımcı olur.

Farklı Büyüklükte Bölmeler

Eastpak Padded Pak'r Wild sırt çantasının iç hacmi daha efektif bir kullanım için iki temel bölme ile farklı alanlara ayrılır. Ürünün ön kısmında telefon, anahtarlık, cüzdan ve kalem gibi eşyalarınızı taşıyabileceğiniz küçük bir bölme yer alır. Arka tarafta bulunan geniş bölme ise daha büyük eşyaların taşınabilmesi için ideal bir alan sunar.

Dayanıklı ve Kullanışlı Malzeme Tercihi

Eastpak Padded Pak'r Wild sırt çantasının yapımında kullanılan malzemelere bakıldığında polyester ve türevi malzemeler öne çıkar. Tekstil sektöründe sıklıkla kullanılan polyester, dayanıklı ve buruşmayan yapısı ile konforlu bir deneyim sunar. Bunlara ek olarak makinede yıkanabilmesi, kullanıcılar için önemli bir avantaj yaratır.

Geniş İç Hacim

Eastpak Padded Pak'r Wild sırt çantası sahip olduğu 24 litrelik geniş iç hacim ile farklı kullanım şekillerine uygun bir profil çizer. Çok sayıda eşyanın taşınabilmesini sağlayan geniş alan, ihtiyaç duyabileceğiniz çoğu eşyayı eksiksiz bir şekilde yanınıza alabilmenizi sağlar. Bu özelliğiyle seyahatlerde de rahatlıkla kullanılabilen model, öğrencilerin ihtiyaçlarını da giderebilir.

Yastıklı Omuz Askıları ve Dolgulu Arka Panel

Eastpak Padded Pak'r Wild sırt çantası, sunduğu ek özelliklerin yanı sıra konforlu bir deneyimi beraberinde getirir. Model, sahip olduğu geniş depolama alanına karşın âdeta sırtınızdaki yükü hafifletmeyi başarır. Yastıklı omuz askıları ve dolgulu arka panel yastıklama görevi görerek çantayı uzun süre yorulmadan taşıyabilmenize yardımcı olur.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Eastpak Padded Pak'r Wild sırt çantası, ayarlanabilir omuz askıları sayesinde konforlu bir deneyim sunarken geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Farklı boy ve kiloya sahip kişilerin ürünü kullanabilmesini mümkün kılan özellik, aynı zamanda çantanın ideal konuma getirilebilmesini sağlayarak vücuda aktarılan yükün azalmasında dolayısıyla da iskelet sağlığının korunmasında rol oynar.

Laptop Bölmesi

Eastpak Padded Pak'r Wild sırt çantasının iç kısmında yer alan bölmeler, eşyalarınızı kategorize etmenize olanak sağlar. Böylelikle aradığınız eşyalara daha hızlı ulaşabilmenize yardımcı olur. Ayrıca arka bölmede yer alan dizüstü bilgisayar alanı, 13 inçten küçük boyutlara sahip teknolojik eşyaların taşıma esnasında çizilme gibi istenmeyen durumlara karşı korunmasını sağlar.

Teknik Özellikler

  •          Marka: Eastpak
  •          Model: Padded Pak'r Wild
  •          En x Yükseklik x Derinlik: 30 x 40 x 18 cm
  •          Hacim: 24 Litre
  •          Ağırlık: 380 gr
  •          Kumaş: Polyester

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.