Eastpak Provider Crafty Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sade Görünüme Sahip Modern Tasarım

İlk bakışta görenlerin dikkatini çekmeyi başaran Eastpak Provider Crafty sırt çantası, karmaşadan uzak sade görünümü ile beğeni topluyor. Ürünün minimalist bir anlayışla tasarlanması ve koyu rengi farklı kıyafetlerle uyum içinde kullanılabilmesini sağlıyor. Fermuarlı bölmeler ise şıklıkla birlikte çantaya işlevsellik kazandırıyor. 

Farklı Kullanım Şekillerine Uygun Geniş İç Hacim

Eastpak Provider Crafty sırt çantası, markanın daha geniş alana ihtiyaç duyanlar için tasarladığı modeller arasında yer alıyor. Farklı kullanım şekillerine olanak tanıyan geniş iç hacim; okula, spora, kısa seyahatlere kısacası nereye giderseniz gidin tüm eşyalarınızı yanınızda taşıyabilmenizi sağlıyor.

Kullanışlı İç Bölmeler

Oldukça geniş bir hacme sahip olan ve çok sayıda eşyayı tek seferde taşıyabilmenize olanak tanıyan Eastpak Provider Crafty sırt çantası içerisinde bölmeler bulunduruyor. Eşyalarınızı farklı kategorilere ayırabilmenizi sağlayan bu özellik, aradıklarınıza çok daha hızlı ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Üstelik arka kısımda yer alan laptop bölmesi, teknolojik cihazları çizilme ve kırılma gibi istenmeyen durumlara karşı koruyarak güvenli bir taşıma süreci sağlıyor.

Dolgulu Askılar ve Sırt Paneli

Konfor parolasıyla üretilen Eastpak Provider Crafty sırt çantası, sunduğu deneyimle beklentilerin ötesine geçiyor. Ürünün dolgulu askıları ve sırt paneli adeta üzerinizdeki yükü alıyor. Bu sayede çantayla birlikte uzun süre dolaşabilmenize imkân tanıyor.

Sıkıştırma Kayışları

Seyahat amaçlı kullanıma uygun olan Eastpak Provider Crafty sırt çantası, bu doğrultuda birtakım özellikler barındırıyor. Geniş iç hacmiyle dikkat çeken model, arka bölmede yer alan sıkıştırma kayışları ile eşyalarınızı sabitleyebilmenizi sağlıyor. 

Kauçuk Kaplamalı Taşıma Sapı

Dolgulu askıları ile sırtta taşımaya uygun bir model olan Eastpak Provider Crafty sırt çantası, farklı taşıma şekillerini de kullanıcıların kullanımına sunuyor. Ürünün üst kısmında yer alan taşıma sapı arzu etmeniz durumunda çantayı elinizde taşıyabilmenizi sağlıyor. Taşıma sapının kauçuk kaplaması ise bu süreci konforlu hâle getiriyor.

Dayanıklı Malzeme Tercihi

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanıp üretilen Eastpak Provider Crafty sırt çantası, malzeme yapısı ile kullanıcıları memnun ediyor. Verdiği hissiyatla özel hissettiren model, dayanıklı malzeme tercihi ile uzun bir kullanım ömrü vadediyor. Üstelik rahatlıkla temizlenebiliyor.

Ayarlanabilir Omuz Askıları

Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan Eastpak Provider Crafty sırt çantası, ayarlanabilir omuz askıları sayesinde farklı boy ve kiloya sahip kişiler için uygun bir profil çiziyor. Ayrıca çantanın doğru konumda kullanılması vücuda aktarılan yükü azaltarak iskelet sağlığının korunmasına yardımcı oluyor.

Genel Özellikler

  • Marka: Eastpak
  • Model: Provider Crafty
  • Bölme Sayısı: 2
  • Laptop Bölmesi: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.