Eastpak Springer Mysty Embroider Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Özel Eşyalar için Pratik Taşıma

Pratik ve kolay kullanımı ile günlük yaşamın her alanında kullanılabilen Eastpak Springer Mysty Embroider Bel Çantası eşyalarınızı güvenle saklar.

Elleri Serbest Bırakan Kullanışlı Dizayn

Bel çantası formunda üretilen ürün, alışveriş ve spor gibi aktiviteler sırasında ellerinizin serbest kalabilmesini sağlar.

Aksesuarlara Özel Bölme

Pasaport, kimlik, anahtar, güneş gözlüğü, telefon gibi pek çok eşyayı saklayabilen arka bölmesi ile oldukça kullanışlı bir çantadır.

Ayarlanabilir Kayışlar

Ayarlanabilir kayış özelliği ile tüm bel ve basen ölçülerine sahip kişiler tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.

Dayanıklı Kumaş Özelliği

%40 polyester, %60 naylon karışımından üretilen Eastpak Springer Mysty Embroider Bel Çantası kendini onarabilen akıllı kumaş teknolojisi ile özel eşyalarınızı güvenle korur.

Tüm Outdoor Etkinliklerde Kullanılabilme

Valiz veya çantalarınıza takabileceğiniz bel çantasını tüm outdoor etkinliklerinizde kullanabilir, park veya havaalanlarında seyahat belgelerinizi taşımak için tercih edebilirsiniz.

Genel Özellikler

  • Boyut : 16,5 x 23 x 8,5 cm
  • Kumaş tipi : %40 Polyester %60 naylon (Kendini onarabilen akıllı kumaş)
  • Model : Bel çantası
  • Kayış : Ayarlanabilir

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.