Eastpak Springer Sailor Double Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yenilenen Dizayn, Havalı Görünüm

Eastpak’in klasik bel çantası modelleri arasından sıyrılan Springer Sailor Double Bel Çantası havalı görünümü ile sokak modasını harekete geçirir.

Havaalanlarında Uygun Kullanım

Havaalanları ve alışveriş merkezleri kalabalık ortamlarda ihtiyaçlarınızın saklanması için üretilmiş çanta ile değerli eşyalarınızı gideceğiniz yere güvenle taşırsınız.

Fermuarlı Geniş Ana Bölme

Geniş fermuarlı ana bölmesi ile oldukça kullanışlı bir ürün olan bel çantasına cep telefonu, gözlük, kimlik gibi kişisel kullanım eşyalarını yerleştirebilirsiniz.

Logolu Anahtar Halka

Anahtar halkasında Eastpak logosu barındıran Eastpak Springer Sailor Double Bel Çantası valiz ve çantalara takılabilir.

Ayarlanabilen Kayış

Ayarlanabilen kayışı ile bel ve basen ölçünüze göre kullanabileceğiniz ürün vücudunuzu sıkmadan gün içerisinde rahatlık sağlar.

Dayanıklı Kumaş

Naylon ve polyester işbirliği ile üretilmiş ürün, akıllı kumaş teknolojisi sayesinde kendini onarabilme özelliğine sahiptir.

Genel Özellikler

  • Boyut: 16,5 x 23 x 8,5 cm
  • Kumaş tipi: Polyester ve naylon
  • Model: Bel çantası
  • Özellik: Logolu anahtar halka

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.