Eastpak Springer Shine Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Koleksiyonun Harika Bir Parçası

Eastpak Springer bel çantası markanın Springer koleksiyonunun klasik parçalarından biri olarak dikkat çeker. Bel çantasını belinize takarak elleriniz serbest olarak gezinebilirsiniz. Springer Shine bel çantası sayesinde eşyalar kolaylıkla güven içinde taşınabilir.

Mükemmel Tasarım

İnce düşünülmüş detaylarıyla Springer Shine bel çantası sunduğu rahatlığın yanı sıra mükemmel şık tasarımıyla dikkat çekicidir.

Konfor ve Pratiklik Bir Arada

Güneş gözlüğü, seyahat belgeleri, kimlik kartı veya anahtar gibi küçük eşyaları yerleştirebileceğiniz Springer Shine bel çantası aksesuarlarınızı ve küçük eşyalarınızı taşıyabilmek için yeterli alana sahiptir. Dışarıda gezinme esnasında bel çantası sunduğu pratikliğin yanında konforlu bir kullanım imkânı yaratmasıyla da öne çıkar.

Ayarlanabilir Şekilde Tasarlanmış Ergonomik Tasarım

Bel çantasının ayarlanabilir beli ile vücudunuza uygun bir şekilde ürünü kullanabilirsiniz. Geniş bir ana bölümü bulunan çantanın arkası ve ön taraftaki bölümleri fermuarlıdır. Arka bölümde değerli eşyalarınızı yerleştirerek Springer Shine bel çantasını güven içinde kullanabilirsiniz.

Hayvansal Ürün İçermemesiyle Doğaya Saygılı

%100 vegan malzeme kullanılarak üretilmiş bel çantası hiçbir hayvansal ürün içermez. Bel çantası %100 vegan üretimiyle hayvan severlerin beğenisini toplamıştır. 

Uzun Ömürlü Kullanım

Kaliteli malzemeden üretilmiş bel çantası %60 naylon ve %40 polyesterden üretilmiştir. Dayanıklı yapısıyla öne çıkan ürün uzun ömürlü kullanım imkânı sağlar.

Genel Özellikler

  • Boyut: 16.5 cm x 23 cm x 8.5 cm
  • Malzeme: %60 Naylon, %40 Polyester

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.