Eastpak Springer Simli Bel Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tarzınızı Tamamlayan Özel Tasarım

Simli bel çantası hem küçük eşyaları sığdırabileceğiniz hem de tarzınızı tamamlayan özel bir tasarıma sahiptir.

Son Teknoloji Kendini Onaran Özel Kumaş

Tekstil malzemesi %60 naylon ve %40 polyester kumaş olarak üretimi yapılır. Kendini onaran akıllı kumaş teknolojisi ile uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Ayarlanabilir Kayış

Belinize takarken kendi ölçülerinize göre kayış bölümünü ayarlama şansınız  bulunur. Bu sayede rahat olarak kullanabilirsiniz.

Fermuarlı Ana Bölme

Fermuarlı ana bölmesinin içine kimlik, pasaport, gözlük, gözlük kabı, cüzdan, anahtar ve ruhsat gibi birçok eşyayı koyabilirsiniz. Geniş ana bölmesi sayesinde aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Fermuarı Tutmayı Kolaylaştıran İpler

Fermuarı tutmayı kolaylaştıran ipler çantayı açıp kapatırken pratik olmanızı sağlar. Bu ipler sayesinde fermuarı güvenle kullanabilirsiniz. Sağlam yapıda üretilen ipler dayanıklıdır.

Diğer Çantalarla Uyumlu Kullanım

Diğer çantalarla uyumlu olarak kullanabileceğiniz kullanışlı bir üründür. Bel çantası sayesinde diğer çantalarınızı taşımanız kolaylaşır. Elleriniz serbest kalacağı için hareket özgürlüğü sağlar.

Rahat Hareket Etme Şansı

Bel çantanızı kendinize uygun olarak ayarladıktan sonra isterseniz belinizde isterseniz boynunuzda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Eşyalarınızı güvende tutan bu tasarım aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlar.

Genel Özellikler

  • Boyutlar: 16,5 x 23 x 8,5 cm
  • Ayarlanabilir Kayış: Var
  • Kumaş: %60 Naylon, %40 Polyester
  • Fermuarlı Bölme: Var
  • Günlük Kullanım

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.