Eastpak Stand Spor Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Seyahat ve Spor Aktivitelerine Uygun Tasarım

Gri renkli şık tasarım Eastpak Stand Spor Çantası, seyahat ve spor gibi kişisel kullanım ürünleri sığdıran iç haznesi ve rahatlığı ile günlük yaşama konfor kazandırır.

Fermuarlı Geniş İç Bölme

Özel eşyaların rahatlıkla saklanmasını sağlayan fermuarlı geniş iç bölmesiyle dikkat çeken ürün dayanıklı ve kullanışlıdır.

Çift Elde Taşıma Askısı

Her iki elde de taşınabilmeyi mümkün kılan çift elde taşıma askısına sahip spor çanta, ağırlığınızı dengeler.

32 Litrelik Hacim

32 litrelik geniş iç hacmiyle bavul ihtiyacını ortadan kaldıran Eastpak Stand Spor Çantası antrenman sırasında kullanacağınız eşyaları güvenle saklar.

Omuzda Tutulabilen Tasarım

Omuzda kullanılabilen tutma kolları ile oldukça konforlu bir ürün olan spor çantası gün içerisinde rahat hareket edebilmenizi sağlar.

%100 Polyester Kumaş

Kumaşında %100 polyesterin kullanıldığı Eastpak Stand Spor Çantası uzun yıllar deforme olmadan kullanabileceğiniz bir üründür.

Kullanışlı İç Cep

Dış ceplerinin yanı sıra iç cebiyle de oldukça pratik bir kullanım özelliğine sahip spor çantası, özel eşyalarınızın korunmasını kolaylaştırır.

Genel Özellikler

  • Boyut : 25cm x 53cm x 24cm
  • Kumaş tipi : %100 Polyester
  • Model : Spor çanta
  • İç cep : Var
  • Hacim : 32 litre
  • Ağırlık : 700 gram

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.