Eastpak Stand + Spor Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Eastpak’tan Popüler Spor Çanta

Eastpak markasının dayanıklı ve kaliteli spor çantalarından biri olan Stand+ modeli, orta boy bir çantadır. Spor salonlarına , yüzmeye, outdoor aktivitelerine ve seyahate çıkarken eşyalarınızı güvenle taşıyabileceğiniz taşıma saplı bir tasarıma sahiptir.

Zahmetsiz Taşıma için Çift Yönlü Kullanım

Eastpak spor çantası, elde veya dikey olarak sırtta taşınabilecek kayışlara sahiptir. Kayışların ayarlanabilmesi ile elde taşırken boyunuza göre ayarlayabilir, sırtınıza tam oturmasını sağlayarak efor sarf etmeden taşıyabilirsiniz.

Geniş Kapasite ile Çoklu Kullanım

34 L geniş hacmi ile bir spor çantasından beklenenin daha fazlasını veren Eastpak Stand +, tüm ekipmanlarınızı alacak kadar büyük bir çantadır. Kısa süreli seyahatler veya sırt çantası ile yapılan aktiviteler için orta boy çanta modellerin mükemmel bir alternatifidir.

Outdoor Aktiviteleri için Eastpak Stand +

Kamp veya hiking gibi birkaç gün süren açık hava aktiviteleri için ideal kapasitesi ile yedek giyecek, gıda, çok amaçlı outdoor aksesuarları, termos ve daha birçok malzemeyi yanınıza alarak aktivitelerinizi güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Kabin Boy için Uygun Ölçüler

Hemen hemen her havayolunun özel olarak belirlediği standartlara uyan ölçüleri ile uçak yolculuklarında rahatlıkla kabin boy valiz yerine kullanabilirsiniz.

Konfor Sağlayan Pedli Kayış Tasarımı

Yumuşak kavrama sağlayan pedli kayışlar, omuzlarınıza binen her yükü daha rahat taşımanıza yardımcı olur. Bu pedler, zamanla çökmeye karşı dirençlidir ve kayışlar ise yıpranmalara karşı oldukça dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Fermuar Kapamalı Geniş Ana Bölme

Tek parçadan oluşan ana bölme, geniş tasarımı sayesinde büyük ve hacimli eşyalarınızı sığdırmanıza yardımcı olur. Düzenli kullanım sağlayan iç ve ön cepler de fermuar kapamaya sahiptir. Bu sayede küçük ve kişisel eşyalarınızı bu bölmelere yerleştirerek  hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

%100 Vegan Tasarım

Sürdürülebilirliğe ve canlı çeşitliliğine önem veren marka, çantalarının büyük bir kısmını tamamen vegan malzemelerden üretir. Böylece vegan kullanıcılar da bu çantaları güvenle kullanabilirler.

Genel Özellikler

  • Boy: 25 cm
  • Genişlik: 53 cm
  • Derinlik: 24 cm
  • Litre Cinsinden Hacim: 34 Litre
  • Malzeme: Polyester

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.