Eastpak Standler Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

15 inç Bilgisayar Taşımaya Uygun Sırt Çantası

Sırt çantası ile 15 inç bilgisayarı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Günlük kullanımlarda işe veya okula gidip gelirken rahat etmenizi sağlar.

Su Şişesi Koyma Bölümüyle Pratik

Sırt çantasının yanında bulunan file bölüme su şişesini koyabilirsiniz. Böylece rahatlıkla ve güvenle taşıma şansına sahip olursunuz.

Fermuarlı Yapısıyla Kullanışlı

Sırt çantasının tüm bölümleri fermuarlı olarak dizayn edilmiştir. Ön bölümde küçük eşyalarınızı ve iç bölümde bilgisayar ve diğer malzemelerinizi taşıyabilirsiniz.

Yanlardan Klipsli Güvenli Kullanım

Çantanın geneli fermuarlı olarak kullanılır. Yanlarda bulunan klipsli bölümleri kapattığınızda eşyaları güvende tutabilirsiniz. Ayrıca çantanızın daha düzgün görünmesini de sağlar.

Kapitone Arka Bölüm

Kapitone arka bölüm omuz ve sırtınızı destekler. Özellikle bilgisayar taşırken ağırlığın eşit olarak dağılmasına yardımcı olur. Bu sayede sırtınızda taşırken sizi rahatsız etmez.

Ayarlanabilir Omuz Askısı

Omuz askılarını fiziksel özelliklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Böylece çantayı taşırken zorluk yaşamazsınız. Arka orta bölümde yer alan tutma yeriyle gerektiğinde elinizde taşıma şansınız olur. Kumaş malzemeden üretilen tutma bölümü parmaklarınızı acıtmaz.

Genel Özellikler

  • Boyutlar:  41 cm x 29 cm x 16 cm.
  • Malzeme: Polyester
  • Günlük Kullanım
  • %100 Vegan
  • Omuz Askısı: Var
  • Su Şişesi Bölümü: Var 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.