Eastpak Station + Spor Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Pratik, Küçük ve Silindir

Eastpak Station spor çantası küçük ve silindir bir tasarıma sahip olup her yere götürebileceğiniz pratik bir üründür .Seyahatlerde, sporda ya da havaalanında her yere kolaylıkla taşıyabileceğiniz bir tasarımı bulunan spor çantası son derece pratik özelliklere sahip olacak şekilde üretilmiştir. Ürünün silindirik ve küçük yapısı size yeterince geniş bir alan sunmasının yanı sıra çantanın minimal yapısı taşıma esnasında size konfor sağlar.

Bir Ana Bölüm ve Cebiyle Son Derece Kullanışlı

Spor çantası geniş bir ana bölümden ve iç kısımlarda fermuarlı ceplerden oluşarak bu sayede hacim bakımından ekstra alan sağlar.

Kolay Taşınabilir Tasarım

Fermuarlı cepleriyle ergonomik bir tasarımı bulunan spor çantasının dolgulu askıları sayesinde ürünü taşımak son derece kolay bir hal alır. Taşırken kullanıcıya rahatlık ve ergonomi sunan spor çantası son derece ergonomik bir yapıya sahiptir.

Tüm İhtiyaçlarınız için Tek Bir Çanta

Kolay taşınabilmesi için küçük bir yapıya sahip spor çantası havaalanında, spor salonunda ve seyahatlerinizde tüm ihtiyaç duyduğunuz ekipmanlar için yeterince hacme sahiptir.

%100 Vegan

%100 vegan malzemeden üretilmiş spor çantasının yapımında polyester kullanılmıştır.

Genel Özellikler

  • Hacim: 57 Litre
  • Ağırlık: 940 Gram
  • Kumaş: Polyester
  • Boyut: 30 x 62 x 29 cm

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.