Herschel Retreat Sırt Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Kapasitesiyle Dikkat Çekiyor

Spor bir model olma özelliği taşıyan bu çantanın kapasitesi yaklaşık 19 litre kadardır. Böylelikle çantanın içine bol miktarda kıyafet, alet edevat ve diğer eşyaları rahatlıkla koyma şansı bulunur.

Son Derece Dayanıklı ve Uzun Ömürlü

Herschel tarafından üretilen sırt çantası, dışarıdan gelebilecek tüm darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Ürünün özel kumaşı ve dayanıklı yapısı sayesinde çanta, uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir.

Dizüstü Bilgisayarınızı Taşıyabilirsiniz

Marka tarafından sporcular için özel olarak tasarlanan bu modelde bir adet 15 inçlik dizüstü bilgisayar bölmesi de yer alır. Bu bölme, özel polar kumaşla kaplıdır. Bu sayede darbeye ve çizilmeye karşı da önlem alınmış olur.

Klasikleşmiş İç Astar

Herschel markasının ikonlaşmış kırmızı beyaz desenli iç astarı, bu çantada da yer alır. Üstelik modelde mıknatıslı metal kapama düğmeler de bulunur.

Dikkat Çeken Diğer Özellikler

Çantanın tabanı darbeye dayanıklı yapısı ile dikkat çeker. Çanta düştüğünde bu taban, tüm darbeyi emer ve içindeki eşyalara hiçbir şey olmaz. Öte yandan modelde birçok cep de bulunur.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Spor
  • Dış Materyal: Tekstil
  • Kapama: Fermuarlı
  • Cep: Var
  • Kapasite: 19,5 litre

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.