Tars Bag Avadanlık Malzeme Çantası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Su Geçirmeyen Güçlü Yapı

Tars Bag malzeme çantası eşyalarınızı güvenli şekilde taşımanız için özel olarak geliştirilmiştir. Bisiklet ve motosiklet gibi araçlara monte edilerek kullanılan model, imperteks PVC takviyeli kumaş yapısı sayesinde su geçirmez.

Hava Şartlarına Dayanıklı

Dış hava şartlarına karşı dayanıklı olarak son teknoloji ile tasarlanan model, kullanışlı yapısı ile bir adım öne çıkar. Aşınma, renk solması ve yırtılma gibi durumlara karşı da oldukça yüksek direnç gösterir.

Konforlu Kullanım Tarzı

Hafif yapısı ile kullanıcısına konfor sağlayan ürün, motosiklet gibi araçlara pratik şekilde monte edilir. Kişisel eşyalarınızı ve malzemelerinizi güvenli şekilde taşıyabilir, konforlu kullanımın tadını çıkarabilirsiniz.

Tüm Motosiklet Modelleri ile Uyumlu

Avadanlık malzeme çantası, farklı motosikletler ile uyumlu bir tasarıma sahiptir. Tüm motosiklet modelleri ile bir arada kullanabilirsiniz. Taşıma kulpu bulunan ürün, portatif kullanım sırasında da kolaylık sunar.

Yüksek Kapasiteli Saklama Alanı

Geniş iç hacmi ile dikkat çeken model, saklama kapasitesi ile kullanıcılardan tam not almayı başarır. Tek seferde fazla miktarda malzemeyi sorunsuz şekilde taşıyabilir, eşyalarınızı güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Su Geçirmez Yapıya Sahip Fermuarlı Göz

Malzeme çantası 4 ayrı fermuarlı göze sahiptir. Saklama alanı konusunda avantajlı olan ürünün fermuar alanları da su geçirmez malzemelerden imal edilmiştir.

Modern ve Kullanışlı Tasarım Detayları

Şık ve kullanışlı tasarım detayları ile yoğun ilgi gören modelin dahili gerdirme tokaları bulunur. Çantayı kullanım alanınıza ve amacınıza bağlı olarak ayarlayabilir, gerdirme tokalarını işlevsel olarak kullanabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilen Dış Yüzey

Özel kumaş yapısına sahip olan avadanlık malzeme çantası, temizlik noktasında da kolaylık sunar. Kolay temizlenebilir malzemelerden üretilen model, leke ve kir tutmayan yapısı ile beklentileri karşılar. 

Teknik Özellikler

  • Göz Sayısı: 4
  • Su Geçirmez Yapı: Var
  • Kolay Temizlenen Dış Yüzey: Var
  • Hava Koşullarına Dayanıklılık: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.