Tars Bag Motosiklet Soft Yan Çanta Seti 35l + 25l + Avadanlık

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hava Koşullarına Dayanıklı

Motosiklet kuyruk çantası imperteks pvc takviyeli kumaş teknolojisiyle üretilmesi sebebiyle hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Sıcak, soğuk veya yağışlı havalarda güvenle kullanılması amacıyla tasarlanır.

Yan Çanta Taşıma Demiri Olan Motorlarla Uyumlu

Çantayı yan çanta taşıma demiri olan tüm motosikletlere pratik bir şekilde bağlayıp hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Reflektörlü Güvenli Çanta

Reflektör, araç sürücülerinin güvenle seyahat etmesini sağlar. Çantanın bu özelliği sayesinde hem sürücü hem de taşıdığı eşyalar güvende olur.

Temizlenebilir Kumaş Yapısı

Kumaş yapısı her türlü koşula dayanıklı olarak üretildiği için temizlenmesi de kolaydır.

Hem Hafif Hem de Montajı Pratik

Çanta set halinde satılır ve sete dahil olan ürünler 35 L, 25 L ve avadanlıktır. Hafif ve montajı pratik ürünler olması sebebiyle çok tercih edilir.

Su Geçirmez İç Çantalı

Su geçirmeyen iç çanta bölümü taşınan eşyaların yağmurdan etkilenmesine engel olur. Korumalı olarak üretilmesi sayesinde motor seyahatleri sırasında kullanışlı bir üründür.

Dahili Gerdirme Tokalı

Dahili gerdirme tokaları ile sabitlendiği için yolculuk sırasında düşme, kayma gibi olumsuzlukların yaşanmasına engel olur.

Sertleştirilmiş Plastikten Özel Bölümler

Arka ve alt bölümleri sertleştirilmiş plastikten üretilmiştir. Matara koyma cebi avantajlı bir kullanım imkanı sunar. Cepleri, kumaşı ve tasarımıyla hem kaliteli hem de ergonomiktir. Ayrıca çantalara dahil olan avadanlık sayesinde motorunuzda meydana gelen arızalara kolaylıkla müdahale etme şansınız olur.

Teknik Özellikler

  • Çanta Kumaşı:  Imperteks Pvc takviyeli
  • Suya dayanıklı
  • Yan taşıma demiri olan motosikletlerle uyumlu
  • Montajı kolay
  • Reflektörlü
  • Matara koyma cebi bulunur
  • Çanta kapasiteleri: 35 L+25 L

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.