Altis LF1800 Eliptik Kondisyon Bisikleti Koltuklu

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yaptığınız Sporu Takip Edebilirsiniz

Altis LF1800 eliptik bisikletini kullanarak forma girebilir, LCD gösterge ile bilgilerinizi takip edebilirsiniz. Böylelikle hızınız, süre, mesafe, ne kadar kalori yaktığınız gibi verilere hakim olursunuz.

Taşıması Oldukça Kolay

Net ağırlığı 26 kg olan Altis LF1800 modelini tek bir yerde kullanmak zorunda değilsiniz. Hava güzel olduğunda hafif yapısı ile balkona, bahçeye ya da diğer odalara kolay bir şekilde taşınır. 15 kg disk ağırlığı spordan beklediğiniz verimi sunar.

Boyunuza Göre Ayarlayabilirsiniz

Altis LF1800 koltuklu eliptik bisikleti oturuş pozisyonuna göre ayarlayabilir, sporunuzu daha zor ya da kolay hale getirebilirsiniz. Boya göre ayarlanabilir selesi ile birden fazla insan tarafından güvenle kullanılabilir. Ayakta ve oturarak kullanım, kişisel tercihinize bağlıdır.

Evinizde Yer Kaplamaz

Altis LF1800 kondisyon bisikletinin ergonomik tasarımı sayesinde ekstra geniş bir alana ihtiyacı olmaz. Zarif ve ince yapısını destekleyen 980x225x665 mm ölçüleri ile salonun ya da odanın bir köşesine koyabilirsiniz.

Yüksek Kapasite

Fazla kilolarınızdan kurtulmak için evinizin konforunda spor yapmak istiyorsanız, kardiyo konusunda başarılı olan Altis LF1800 modelini deneyebilirsiniz. 100 kg taşıma kapasitesi ile fazla kilosu olan insanlar için uygundur.

Mekanik Hızlı Çalışma Sistemi

Elektrik kullanmaya ihtiyaç duymayan eliptik bisikletini istediğiniz yere koyabilirsiniz. Siz pedalları çevirdikçe o direncine göre size eşlik eder. Mekanik çalışma stiline sahip Altis LF1800 ile kısa sürede forma gireceksiniz.

Her Zaman Formda Kalın!

Profesyonel bir sporcu da olsanız, daha önce hiç bu tarz bir aktivite ile uğraşmayan biri de olsanız her daim kondisyonun sağlam olması hayatınızı olumlu etkiler. Sabah işe gitmeden ya da akşam dizi seyrederken pedal çevirerek yüksek kondisyona ulaşabilirsiniz.

Farklı Yaş Gruplarına Uygun

Egzersiz yapmak insanın mutluluk hormonlarını tetikler ve hayat kalitesini artırır. Fazla kilo problemi olmasa dahi belli bir yaşın üzerindeki çocuk ve ebeveynler, Altis LF1800 eliptik ile sporu hayatına katabilir.

Özellikler

  • Marka: Altis
  • Model: LF1800
  • Ürün: Eliptik bisikleti, koltuklu
  • Boyut: 980x225x665 mm
  • Ağırlık: 26 kg (net), 28 kg (brüt), 15 kg (disk)
  • Kapasite: 100 kg
  • Gösterge: LCD panel, hız, zaman, scan, mesafe, kalori
  • Hedef: Kondisyon, kardiyo
  • Kullanım şekli: Oturarak, ayakta
  • Özellikler: Ayarlanabilir sele, mekanik

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
LF1800 ELIPTIK BISIKLETI KOLTUKLU
Üretim Yeri
Türkiye
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTİS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok