Altis MNB500 Mini El ve Ayak Bisikleti Dijital

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Kompakt Tasarım

Altis MNB500 mini el ayak bisikleti, kompakt tasarımı sayesinde kullanıldığı alanda yer kaplamaz. Sadece 2.3 kilogram ağırlığı ve kompakt tasarım sayesinde ürünü yanınızda taşıyarak seyahatlerinizde bile egzersiz yapmayı sürdürebilirsiniz.

Kolaylık Sağlayan Yapı

MNB500’ün kolaylık sağlayan yapısı, anatomik sıkıntılardan dolayı normal bisiklet kullanamayan kişilerin spor yapması için idealdir. Aynı zamanda tasarım özellikleri ile hem amatör olarak hem de profesyonel olarak spor yapmak isteyenlere hitap eder.

Çok Yönlü Kullanım

Mini el ayak bisikleti, hem zeminde hem de masa üstünde kullanıma uygundur. Bacak egzersizleriniz için ürünü zeminin üzerine yerleştirerek, kol egzersizleriniz için ise herhangi bir yüksek noktaya yerleştirerek sporunuzu yapmanız yeterlidir.

Kolay Kullanılabilen Pedallar

Altis MNB500’ün pedallarının alt kısmı el, üst kısmı ise ayak için kullanılır. Hem çevrilebilen hem de kendi etrafında dönen pedal tasarımı, egzersizleriniz sırasında kolaylık sağlar.

Kolay Montaj Özelliği

Mini el ayak bisikletinin kurulumu için gerekli olan her şey ürünle birlikte size ulaşır. Bu sayede herhangi bir montaj desteği almanıza gerek kalmadan ürün kurulumunu dakikalar içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Kaydırmaz Özellikteki Ayak Destekleri

Tempolu egzersizler sırasında kullandığınız ekipmanın dengeli durmaması, hem konforunuz hem de güvenliğiniz için sorun olabilir. MNB500 kaydırmaz plastik ayak destekleri sayesinde her daim dengede durarak kolay kullanım sağlar.

Kaliteli Materyaller

MNB500 mini el ayak bisikleti, birinci sınıf materyallerle üretilmiştir. Kaliteli materyalleri sayesinde ürün, paslanmaya ve yıpranmaya karşı dirençlidir. Tüm bu özellikleri ürünün uzun yıllar kullanılmasını sağlar.

Mini El Ayak Bisikletinin Avantajları

Mini el ayak bisikletini, elleriniz için kullandığınızda kol, bacaklarınız için kullandığınızda ise bacak kaslarınız çalışır. Bu sayede kondisyonunuzu koruyabilir hem de kaslarınızı güçlendirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altis
  • Model: MNB500
  • Ürün Ağırlığı: 2.3 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
MNB500 MINI EL VE AYAK BISIKLETI DIJITAL
Üretim Yeri
Türkiye
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTİS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok