Altis Reflex El Masaj Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Geleneksel Masaj Teknikleri

Altis Reflex el masaj aleti, Uzak Doğu masaj yöntemleri prensibiyle çalışır. Çalıştırdığınız süre boyunca farklı bölgelerdeki akupunktur noktalarına basınç uygular.

Masaj Aletinin Avantajları

Reflex el masaj aleti, kan dolaşımını hızlandırarak kas ağrılarının hafiflemesine yardımcı olur. Bu yönüyle özellikle antrenmanlardan sonra rahatlamanıza katkı sağlar. Aynı zamanda yağ yakımının hızlanmasına da destek verir.

Tek Tuşla Çalışma

Masaj aletini çalıştırmak için elektrik bağlantısını sağladıktan sonra güç tuşunu ileriye doğru itmeniz yeterlidir. Aynı zamanda güç tuşu yavaş, orta ve hızlı olmak üzere üç farklı hızla çalışır.

Farklı Bölgelere Özel Aparatlar

Altis Reflex, farklı bölgelere özel olarak seçebileceğiniz üç farklı aparat sunar. Aparatların tamamı çevirmeli sistemle çalıştığı için motor gövdenin üzerine entegre edilmesi son derece rahattır.

Çok Yönlü Kullanım

Ergonomik tasarıma sahip olan Reflex el masaj aletini kullanmak için ikinci bir kişiden yardım almanıza gerek kalmaz. Ürünü kullanarak kol, sırt, baldır ve ayaklarınıza masaj yapabilirsiniz.

Ergonomik Tasarım

El masaj aleti, ergonomik tutuş sağlayan gövde motoruna sahiptir. Gövde motorunun tutuş noktaları, eğimli yapısı sayesinde kolay kolay elinizden kaymaz. Aynı zamanda ürün sadece 1 kilogram ağırlığıyla konforlu kullanım sunar. Masaj sırasında bileğinize çok fazla ağırlık yüklemeden çalışır.

Taşınabilir Masaj Aleti

Altis Reflex el masaj aleti kompakt tasarımıyla ön plana çıkar. Kompakt tasarım sayesinde ürünü seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilir, gerek duyduğunuz her an rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Kolay Temizlenebilme Özelliği

Masaj aletinin hem aparatları hem de motor gövde kolay temizlenebilme özelliği ile pratik kullanım sağlar. Ürünü temizlemek için nemli bir bez kullanmanız yeterli olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altis
  • Model: Reflex El Masaj Aleti
  • Ürün Ağırlığı: 1 kg
  • Motor Gücü: 20 W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.