Citymate K12 Portatif Walkingpad Yürüyüş Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Hareketli Bir Yaşam İçin Tasarlandı

Salonda spor yapmaya vakti olmayanlar için geliştirilen Citymate K12 Portatif Walkingpad, hareketli yaşam tarzını destekler. Model, isterseniz müzik dinlerken isterseniz film ya da dizi izlerken, dilediğiniz anda evinizin konforunda egzersiz yapmanızı sağlar.

Akıllı Yürüyüş Bandı

Citymate K12, bir aplikasyon aracılığıyla bağlantı kurup egzersiz verilerinizi optimize etmenize izin verir. Egzersize başladıktan sonraki adım sayısı, yürüyüş hızı, kalori harcaması, yürüyüş mesafesi ve egzersiz süresi gibi değerler ürünün akıllı kumandası üzerinden takip edilebilir.

Citymate K12 ile Hem Yürüyün Hem de Koşun

Model sadece yürümekle yetinmeyip koşmak isteyenlere de hitap eder. Yürüyüş bandı ve koşu bandı modlarıyla form tutmanıza yardımcı olur. Citymate K12 patentli otomatik hız kontrolü teknolojisiyle ayak hissi ile hız kontrolü yapabilir.

Ergonomik Tasarım ile Kolay Konumlandırma

K12 yürüyüş bandı, katlanabilir tasarımıyla kullanıcıların beğenisini kazanır. Yatak, koltuk ya da kanepe altına zahmetsizce saklanabilen model, dik konumda kapı arkasında da konumlandırılabilir.

Uzun Ömürlü Kullanım

Ürünün tasarımında hafif alüminyum alaşımdan faydalanılır. Sağlam bir yapıya sahip olan yürüyüş bandı uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Gizli LED Ekran Tasarımı

Yürüyüş bandında bulunan gizli LED ekran, antrenmanınızla ilgili tüm verileri görmenizi sağlar. Böylelikle hızınızı ayarlamanız ya da antrenman süresini takip etmeniz kolaylaşır.

Konforlu Kullanıcı Deneyimi

Gövdenin ağırlığını azaltan alüminyum çerçeve hareket esnasında direnci de azaltır. Kullanıcıların egzersiz esnasında harcadığı çabayı azaltan tasarım konforlu kullanıcı deneyimine de katkıda bulunur.

Kolay Taşıma İmkanı

Cihazın ön kısmında hareketli tekerlekler bulunur. Hareketli tekerlekler, yürüyüş bandını yaşam alanınızın dilediğiniz yerinde kullanmanıza imkân tanır.

Teknik Özellikler

  • Hız: 0,8 km/s ilâ 12,0 km/s
  • Maksimum yük: 100 kg
  • Mod sayısı: 2
  • Yürüme alanı: 480 x 1210 mm
  • Ağırlık: 33,0 kg
  • Yürüyüş bandı boyut: 1480 x 792 x 139 mm
  • Koşu bandı boyut: 1480 x 792 x 1060 mm
  • Anma gücü: 746 W
  • Frekans: 50/60 Hz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.