Contigo Avex 360 Pour Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 1,2 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Tasarımın Şıklığı Büyülüyor

Sıcak ve soğuk içecekleri sürekli yanınızda taşımak için işlevsel bir ürün arıyorsanız ihtiyacınız olan Avex 360 Pour vakumlu paslanmaz çelik termos modelidir.

Paslanmaz Çelik Çift Kat Yüzey

Patentli Thermalock™ teknolojisi, ısıyı uzun süre muhafaza ederek, outdoor koşullarda beklentinizi karşılayacak. 45 saat soğuk, 24 saat sıcak içecek muhafaza ettiğinden uzun kamp sürelerinde de bir numaralı yardımcınız olur. İç ve dış yüzeyde kullanılan paslanmaz çelik ile uzun ömürlü olur.

Sızdırma ve Damlamaya Karşı Koruma

Vakumlu ağızlık tasarımı sayesinde içeceklerin damlama, dökülme ve sızıntı yapmasını önleyen ürünü diğer eşyalarla aynı yere koyabilirsiniz. 1.2 L kapasiteli üründen sızıntı olmadığı için likit kaybı yaşanmaz ve eşyalar ıslanmaz.

360 Derece Döner İşlevsel Kapak

Avex 360 Pour termos çevir aç kapak sistemine sahiptir. 360 derece döndürülerek açılan kapak, fonksiyoneldir. Arkadaşınıza içecek ikram ederken ya da bardağınız yoksa kapağı kupa olarak kullanabilirsiniz.

 İçeceğin Hijyenini Sağlar

 Kapatılabilir ağızlık kısmı ve tam kavramalı kapak sayesinde içeceğe kir ve tozun bulaşmasını engeller. Kapak içi temiz kalır ve doldurma işlemlerinde hijyen sağlar.

 Kolay ve Güvenli Tutuş

 Avex 360 Pour vakumlu termos modelinin paslanmaz çelik gövdesini geniş lastik bant sarar. Yumuşak ve kavrama kolaylaştırıcı bant, terleyen elinizden ürünün kayıp gitmesini engeller.

BPA İçermeyen Malzeme

 Avex 360 Pour vakumlu teknolojisi sayesinde içeceği dökmek çok kolaydır. BPA içermeyen malzemesiyle sağlıklı, hijyenik ve uzun süreli sıvı saklanması için idealdir.

Pratik Temizleme İmkanı

 En zorlu anlarda bile leke tutmayan yüzeyi sayesinde kir, çamur, parmak izinden uzak kalır ve şık görüntüsünü korur. Makinede yıkanabilir kapak ve elde yıkanan gövde kolay temizlenir.

 Özellikler

  • Model: Avex 360 Pour
  • Ürün: Termos
  • Teknoloji: Vakum
  • Beceri: 24 saat sıcak, 45 saat soğuk içecek saklama
  • Ölçüler: 9x11x33,2 cm (yaklaşık boyut), 800 g (yaklaşık ağırlık), 1.2 L (kapasite)
  • Tasarım: Çift kat paslanmaz çelik (BPA içermez), kavranabilir gövde bandı, 360 derece kapak/bardak
  • Teknoloji: Thermalock™, sızdırma-damlama koruma

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.