Contigo Byron Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Termal Yalıtım Teknolojisi

Contigo Byron, vakumlu termal yalıtım teknolojisine sahip olan çift katmanlı çelik yapısı ile soğuk içeceğinizin yaklaşık 12 saat soğuk, sıcak içeceğinizin ise yaklaşık 6 saat kadar sıcak kalmasını sağlar.


Patentli Snapseal Teknolojisi

SnapSeal™ teknolojisi termosu tek elle kullanmanıza yardımcı olur. İçeceğinizi tüketmek için üst kısmında bulunan içme kolunu kaldırmanız yeterlidir.

Dökülmeye Karşı Emniyet

Contigo Byron termal mug modellerinin kapağı, dökülmeye karşı çevirmeli sistemle çalışır. Çevirmeli sistem, içeceğinizi en iyi şekilde korur. Yolculukta, sporda ve yürüyüşlerde içeceğinizin çantanıza dökülmesini engeller.

Sızdırmaz Kapak Teknolojisi

Snapseal teknolojisi termosun kapağını ergonomik hale getirir. Hareketli sistemle çalışan kapak, yalıtım özelliği ve tasarımı sayesinde içeceğinizin içme kolundan sızmasını engeller.

Pratik ve Konforlu Kullanım

Sıcak içecekleriniz için maksimum koruma ve konforlu kullanım sağlayan Contigo Byron’ın dış yüzeyi, ergonomik tutuş sağlayan yumuşak bantla kaplıdır. Bu bant sayesinde içeceğiniz, tutuş sırasında elinizi yakmaz.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Kapak

Contigo Byron’ın kapağı bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur. Paslanmaz çelik bölümü ise parlaklığını ve görünümünü koruması için akan suyun altında yumuşak bir bulaşık deterjanıyla rahatlıkla yıkanabilir.

BPA İçermeyen Yapı

Contigo Byron tüm gıdalarla güvenle kullanılması için BPA içermeyen materyallerle üretilir. Bu sayede koku yapmaz ve sıcak içecekleri uzun süre herhangi bir deformasyon yaşanmadan muhafaza eder.

Paslanmaz Çelik Materyal

Byron termos, çift katmanlı paslanmaz çelikten üretilir. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde korozyona karşı dirençlidir ve uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Teknik Özellikler

  • Marka: Contigo
  • Ürün Ebatları: 18.5 x 8 x 7 cm
  • Hacim: 0,47 lt
  • Sıcaklık: 6 saat
  • Soğukluk: 12 Saat
  • Ürün Ağırlığı: 300 gr
  • Malzeme: Çift duvar yalıtımlı paslanmaz çelik

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.