Contigo Huron Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.47 L

5,0
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dökülmeye Karşı Tam Koruma

Contigo Huron, içeceğinizi içine eklemenizi kolaylaştıran bir adet çevirmeli kapağa sahiptir. Aynı zamanda çevirmeli kapak, dökülmeye karşı üst düzey koruma sunar.

Sızdırmaz Kapak Tasarımı

Contigo Huron termos bardağın kapağı, patentli Snapseal teknolojisiyle tasarlanmıştır. Snapseal teknolojisine sahip olan kapak, sızdırmayı önler. Ayrıca içeceğinizin hava almasını engelleyerek taze kalmasını sağlar.

Tek Elle Kullanım

Contigo termosu kullanmak için Snapseal teknolojisine sahip olan kapağı tek hareketle yukarı doğru kaldırmanız yeterli olur. Kolay kullanım özelliği sağlayan kapak sayesinde spor ve yürüyüş gibi hareket halinde olduğunuz aktivitelerde içeceğinizi içmeye devam edebilirsiniz.

Çift Katmanlı Yalıtım

Contigo Huron, çift katmanlı yalıtım özelliğine sahiptir. Yalıtım özelliği sayesinde içeceğinizi ortalama 12 saat kadar soğuk, 6 saat kadar da sıcak tutabilir.

Paslanmaz Çelik Materyal

Contigo Huron termos bardak modellerinin hem içi hem de dışı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde uzun yıllar yıpranmadan ve çizilmeden kullanılabilir.

BPA İçermeyen Tasarım

Huron, BPA içermeyen materyallerle üretildiği için gıdalarla temasa tamamen uygundur. Birinci sınıf malzemeleri sayesinde uzun süreli kullanım sonunda bile koku oluşumu gibi olumsuz durumlarla karşılaşılmaz.

Modern ve Şık Görünüm

Huron modern ve şık tasarımıyla termos kullanımını daha keyifli hale getirir. Canlı ve renkli görünümüyle sporda ve seyahatlerde stilinizi tamamlar.

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilen Kapak

Huron termos bardağın ılık suyla ve bulaşık deterjanıyla yıkanması, kullandığınız süre boyunca parlaklığını korumasını sağlar. Ürünün kapağını ise istediğiniz zaman bulaşık makinesinin üst rafında rahatlıkla yıkayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Contigo
  • Ürün Boyutları: 19 x 8.5  x 19 cm
  • Ürün Ağırlığı: 300 gram
  • Ürün Malzemesi: Paslanmaz Çelik
  • Kapasite: 0.47 lt
  • Sıcak Tutma Süresi: 6 Saat
  • Soğuk Tutma Süresi: 12 Saat

Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (1 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0