Contigo Luxe Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.36 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarımıyla Gün Boyu Yanınızda 

Lüks paslanmaz çelik yalıtımlı Contigo Luxe Termos, saatlerce sıcak ve soğuk kalan içecek keyfini dikkat çekici tasarımla bir araya getirir. İçeceklerinizi hareket hâlindeyken bile zahmetsiz ve güvenli şekilde içmenizi sağlayan ürün, modern ve şık görünümüyle hem günlük yaşamınıza hem de tarzınıza uyum sağlar.

Mükemmel Isı Yalıtımı

Modelin çift katmanlı çelik materyalle desteklenen Thermalock vakumlu yalıtım teknolojisi, üst düzey ısı yalıtımının kapısını aralar. Contigo Luxe termos, çift duvarlı vakum yalıtımyla sıcak içeceklerinizi üç saat, soğuk içeceklerinizi 10 saate kadar ilk sıcaklıklarında muhafaza eder.

AutoSeal ile %100 Sızdırmazlık

Contigo Luxe, tüm koşullarda sızdırma ve dökülmeye karşı, %100 sızdırmazlık vadeden AutoSeal patentli kapak mekanizmasıyla donatılır. Hareketli yaşam tarzı içerisinde günlük işlerinize kolaylıkla uyum sağlayan üründe taşıma sırasında yanlışlıkla bas-iç butonuna basılmasını ve dökülmeyi önleyen bir kilitleme mekanizması da yer alır.

Bas-İç Mekanizmasıyla Tek Elle Kullanım

Kapalı ya da açık ortamda hareketli durumdayken bile pratik şekilde kullanmanız için tasarlanan üründe bas-iç mekanizması kullanılır. Bas-iç mekanizması tek elle ağızlığı açıp içme imkânı tanır. Parmağınızı ağızlık üzerindeki butondan çektiğinizde, kapak otomatik olarak kapanır.

Pratik ve Sağlıklı Kullanım Detayları

Luxe Stainless Steel Termos’un kapağı bulaşık makinesinde yıkanabilir. Gövde kısmının elde yıkanması tavsiye edilir. Üründe insan sağlığına zararlı olduğu bilinen BPA içeriği bulunmaz. Modelin kapak kısmının her kullanımdan sonra yıkanması önerilir.

Uzun Süreli Kullanıcı Deneyimi

Modelin hem iç hem de dış yüzeyi paslanmaz çelik materyalden tasarlanır. Uzun yıllar aynı performansı sergileyen Contigo Luxe, günlük hayatında termos kullanmayı seven tüketiciler için ideal bir üründür.

Teknik Özellikler 

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik 
  • Gövde: Çelik 
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı 
  • Hacim: 360 ml 
  • Sıcak tutma kapasitesi: 3 saat 
  • Soğuk tutma kapasitesi: 10 saat 
  • Boyut: 6,5 x 6,5 x 18 cm 
  • Ağırlık: 340 g 


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.