Contigo Luxe Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Contigo Luxe ile İçeceğiniz Hep istediğiniz Sıcaklıkta

Contigo Luxe çelik termos bardak, patentli Thermalock çift duvar yalıtımı teknolojisiyle içeceklerinizi uzun süre istediğiniz sıcaklıkta tutar. Sıcak içecekleri üç saat, soğuk içecekleri ise 10 saat boyunca kendi sıcaklığında tutan ürün, üst düzey ısı yalıtımıyla dört dörtlük kullanıcı deneyimi sunar.

Şık ve Modern

Contigo Luxe modern ve şık tasarımıyla adeta bir aksesuar gibi tarzınızı tamamlar. Zarif görünümüyle ilk bakışta dikkat çeken termos, çelik kapak mekanizmasıyla modern ve benzerlerinden farklı bir görünüm kazanır.

AutoSeal Teknolojisiyle Pratik Kullanıcı Deneyimi

Patentli AutoSeal teknolojisi termosunuzu tüm koşullarda dökülme ve sızıntılara karşı güvenli kılar. AutoSeal %100 yalıtım avantajıyla sızıntı ve dökülmelerin önüne geçer ve hareket halindeyken bile içeceklerinizin güvenli, pratik ve keyifli şekilde tadını çıkarmanızı sağlar. Ayrıca sızdırmazlık sağlayan teknoloji ile termosunuzu çantanızda ya da arabanızda rahatça muhafaza edebilirsiniz.

Autospout Mekanizmasıyla Bas-İç Kolaylığı

Termos Autospout mekanizmasıyla  tek el bas-iç kolaylığı sunar. Autospout mekanizması, sızdırma ve dökülmeyi sıfıra indirir. Modelde bulunan ekstra kilitleme butonu, düğmeye basılsa bile buton kapalıyken içeceğinizin dökülmesini engeller.

Sağlıklı ve Hijyenik

İçeriğinde BPA etkenine  yer verilmeyen termos, içeceklerinizi sağlıklı biçimde muhafaza eder. Modelin kapak kısmının bulaşık makinesinde yıkanabilmesi, hijyenik kullanıcı deneyimini destekler. Termosun dış yüzeyi leke tutmayan ve kolay temizlenebilen çelik materyalden üretilir.

Paslanmaz Çelikle Gelen Dayanıklılık

Paslanmaz çelik materyalden tasarlanan termos, sağlam yapısıyla uzun yıllar ilk günkü performansıyla kullanılabilir. Contigo Luxe modellerinde kullanılan çelik kapak mekanizması, ürünün hem şık görünümünü hem de dayanıklılığını destekler.

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde: Çelik
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı
  • Hacim: 470 ml
  • Sıcak tutma kapasitesi: 3 saat
  • Soğuk tutma kapasitesi: 10 saat
  • Boyut: 8,3 x 8 x 19,9 cm
  • Ağırlık: 350 g


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.