Contigo Matterhorn Chardtran EMEA Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,59 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Paslanmaz Çelik İç ve Dış Yüzey

Contigo paslanmaz çelik termosun iç ve dış yüzeyinde paslanmaz çelik materyal kullanılır. Ürüne dayanıklılık kazandıran paslanmaz çelik, uzun süreli kullanımlarda bile paslanma sorunu ile karşılaşmanıza izin vermez. Ayrıca paslanmaz çelik iç gövde, hiçbir şekilde koku yapmaz.

Çelik Kapak Tasarımı

Ürünün kapak tasarımında da çelik tercih edilir. Kapak mekanizmasının çelik kullanılarak imal edilmesi hem termosa şık bir görünüm kazandırır hem de içeceğinizin sıcaklığını fark etmenizi mümkün kılar. Böylece termosu gün içinde ilk kez kullanırken diliniz ve dudağınız yanmaz.

Sızdırmaz Kapak Teknolojisi

Termos, en zorlu koşullarda bile sızdırma ve dökülmenin önüne geçen sızdırmaz kapak teknolojisine sahiptir. Sızdırmaz kapak teknolojisi, ürünü çantanızda ya da arabanızda muhafaza etmenizi daha pratik hâle getirir. Termos, sızdırmaz kapağı sayesinde güvenli kullanıcı deneyimi ortaya koyar.

İçeceklerinizi Uzun Süre Sıcak ve Soğuk Tutun

Contigo termos, Thermalock ısı yalıtım teknolojisi ve çift duvar yalıtımı ile içeceklerinizin sıcaklığını %100 korur. Ürün, gelişmiş ısı muhafaza özelliğinin yardımıyla sıcak içeceklerinizi 10 saat sıcak, soğuk içeceklerinizi ise 24 saat soğuk tutabilir.


Aç-İç Mekanizması

590 ml iç hacmiyle dikkat çeken termos, aç-iç mekanizması ile hareket hâlindeyken tek elle kullanımı mümkün kılar. Yürüyüş yaparken tek elinizle rahatça kullanabileceğiniz termos, çeşitli spor aktivitelerinize de sorunsuz şekilde eşlik eder. Ayrıca BPA içermeyen materyallerden üretilen termos, hijyenik kullanım vadeder. Tüm maceralarınıza eşlik eden ürün, hafif yapısı ve ergonomik boyutlarıyla farklı seyahat çantalarının içine kolayca yerleştirilebilir.

 

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde: Çelik
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı
  • Hacim: 590 ml
  • Sıcak tutma süresi: 10 saat
  • Soğuk tutma süresi: 24 saat
  • Boyut: 8,3 x 8,3 x 22 cm (Yaklaşık)
  • Ağırlık: 260 g (Yaklaşık)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.