Contigo Matterhorn Couture Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,59 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Yanınızdan Ayırmak İstemeyeceğiniz Yol Arkadaşı

Contigo termos, yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz yol arkadaşınızdır. Kamp, doğa yürüyüşleri, spor aktiviteleri, bireysel egzersizlerde size harika şekilde eşlik eden ürün, dört dörtlük kullanıcı deneyiminin kapısını aralar. Ürün şık tasarımı ve ergonomik yapısıyla uzun süre kullanmak isteyeceğiniz bir aksesuardır.

Thermalock ile Kahve ve Çayınız Hiç Soğumasın

Termosta Thermalock ısı yalıtım teknolojisi bulunur. Sıcak içeceklerinizi 10 saat sıcak tutabilen ürün, kahve ve çay keyfinizin yarıda kalmasına izin vermez. Model sıcak bir yaz gününde ihtiyaç duyacağınız soğuk içeceklerinizin sıcaklığını ise 24 saat boyunca muhafaza edebilir. Termosun çift duvar yalıtımlı olması, Thermalock teknolojisini destekler.

Açın, İçin ve Keyfinize Bakın

Ürün tek elle kullanıma yönelik olarak tasarlanır. Aç-iç mekanizmasının yardımıyla gün içinde hareket hâlindeyken rahatça kullanabileceğiniz termos, 590 ml iç hacmiyle sevdiğiniz içeceklere zahmetsizce ev sahipliği yapabilir. Contigo’nun inovatif çözüm odaklı üretim anlayışının bir sonucu olan model, şehir yaşamı için de idealdir.

Dökülme ve Sızdırma Sorununa Son

Contigo termos sayesinde dökülme ve sızdırma sorunları tarihe karışır. Dökülme ve sızdırmaya karşı %100 koruma sunan çelik sızdırmaz kapak teknolojisini bünyesinde barındıran termosu çantanızda ve arabanızda gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz.


Diliniz ve Dudağınız Yanmasın

Termosun sızdırmazlık vadeden çelik kapak tasarımının bir avantajı da içeceklerinizin sıcaklığını önceden anlamanızdır. Ürün içindeki içeceğin sıcaklığını anlamanızı garanti eden çelik kapak, dilinizin ve dudağınızın yanmasının önüne geçer.Aynı zamanda Contigo tarafından üretilen Matterhorn termos, dayanıklı, hijyenik ve uzun ömürlüdür. İç ve dış gövdesi paslanmaz çelikten üretilen ürün leke tutmaz, kolayca temizlenebilir, BPA içermez. Bunlara ek olarak termosun kapağını bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz fakat gövdeyi elde yıkamanız önerilir.

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde: Çelik
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı
  • Hacim: 590 ml
  • Sıcak tutma süresi: 12 saat
  • Soğuk tutma süresi: 24 saat
  • Boyut: 8,3 x 8,3 x 22 cm (Yaklaşık)
  • Ağırlık: 260 g (Yaklaşık)


Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.