Contigo Metra Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0,47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Temiz Kapak Ağzı ile Hijyenik Kullanıcı Deneyimi

Contigo Metra Paslanmaz Çelik Termos Bardak, CLEANGUARD teknolojisine sahiptir. Çevir kitle koruma sistemi ile kullanıcılardan tam not alan ilgili teknoloji sayesinde termosunuzun kapak ağzı tertemiz kalır. Ayrıca çevir kitle mekanizması dökülme ve sızdırma korumasını da destekler.

Patentli Sızdırmak Kapak

İnovasyon ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem veren Contigo, paslanmaz çelik termosta AutoSeal teknolojisinden yararlanır. Dökülme ve sızdırmaya karşı %100 yalıtım ortaya koyan AutoSeal, ürünü hareket hâlindeyken de kullanmanızı kolaylaştırır.

Isı Yalıtımı ile Sıcacık Kahve ve Çay Keyfi

Metra termosta çift duvarlı yalıtım sistemi mevcuttur. Buna ek olarak Thermalock teknolojisine de sahip olan model, sıcak içeceklerinizi beş saat sıcak, soğuk içeceklerinizi ise 12 saat soğuk tutar. Gelişmiş ısı yalıtımı favori içeceklerinizi gün boyu tüketmenize imkân tanır.

Bas-İç ve Tek Ellle Kullanım

Ürünü tek elle rahat şekilde kullanmanız mümkündür. Bas-iç özelliğini bünyesinde barındıran termostaki içeceğinizi içmek için tek parmağınızla kapaktaki butona basmanız yeterlidir. Söz konusu özellik, araba sürerken ve spor yaparken termosu kullanmanızı önemli ölçüde kolaylaştırır.

Kaliteli Materyaller

Contigo termos dayanıklı ve kaliteli materyallerden üretilir. İç ve dış yüzeyinde paslanmaz çelik kullanılan ürün uzun süreli kullanımlarda bile pas ve koku sorunu yaşamanıza izin vermez.AutoSeal kapağın temizliği son derece kolaydır. Kapak bulaşık makinesinde yıkanabilirken gövde bulaşık makinesinde yıkanamaz. Yüzeyi leke tutmayan ürünün herhangi bir üretim aşamasında BPA içeren materyaller kesinlikle kullanılmaz.

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde: Çelik
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı
  • Hacim: 470  ml
  • Sıcak tutma süresi: 5 saat
  • Soğuk tutma süresi: 12 saat
  • Boyut: 7,5 x 7,5 x 21,5 cm (Yaklaşık)
  • Ağırlık: 340 g (Yaklaşık)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.