Contigo Thermal Vakumlu Paslanmaz Çelik Termos 0,74 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Saatlerce Sıcak İçecekler

Contigo Thermal vakumlu paslanmaz çelik termos, Thermalock teknolojisinin yardımıyla içeceklerinizi uzun süre ideal sıcaklıkta tüketmenize imkân tanır. Model sıcak içecekleri 35 saat sıcak, soğuk içecekleri ise 60 saat soğuk tutma kapasitesine sahiptir.

Ergonomik Tasarım ile Güvenli Tutuş

Termosun ergonomik tasarımı kullanıcılardan tam not alır. Gövdede yer alan kolay kavranabilir band güvenli tutuş olanağı sunarak hareket kabiliyetinizi artırır ve ürünü taşımanızı kolaylaştırır.

İçeceğiniz Her An Yanınızda

Contigo termal termosu gün içinde hareket hâlindeyken kullanabilir, spor yaparken yanınıza alabilir ve hem çantanızda hem de arabanızda muhafaza edebilirsiniz.

Paslanma Yapmayan Çelik Gövde

Çift duvar yalıtımlı 740 ml hacimdeki termosun gövdesi paslanmaz çelikten üretilir. Dayanıklılık vadeden paslanmaz çelik materyal, uzun süreli kullanımlarda bile koku sorunuyla karşılaşmanıza izin vermez.

360° Dönebilen Kapak Sızdırmayı Önler

Ürünün tasarımında 360° dönebilen kapak mekanizması tercih edilir. Sızdırma ve dökülme ihtimalini ortadan kaldıran kapak, bardak olarak da kullanılabilir. Ürünün ağız kısmını kapatan bardak yapısı içeceklerinizi hijyenik şekilde tüketmenizi kolaylaştırır.

Leke Tutmaz, BPA İçermez

Termosun yüzeyi leke tutmaz. Kapağı bulaşık makinesinde yıkanabilen ürünün gövdesini elde yıkamanız önerilir. Sağlığı zararlı BPA materyal içermeyen Contigo termal termosun kapak tapasını tamamen açmadan içeceklerinizi doldurmanız ısı kaybının önüne geçer.

Geniş İç Hacim

Contigo termal vakumlu termos 740 ml geniş iç hacmiyle kullanıcıların beğenisini kazanır. Sevdiğiniz içecekleri gün boyu yetecek kadar muhafaza etmenize olanak sağlayan ürün, kamp ve doğa yürüyüşleri için de uygundur.

Contigo:Yeniliğe Açık Marka

Tasarladığı termoslarla yeniliğe açık bir marka olduğunu kanıtlayan Contigo, kullanıcı gereksinimlerinden yola çıkarak hareket eder. İnovatif fikirlere önem veren Contigo, üretim sürecinin her aşamasında kaliteli materyaller kullanır. Marka kendini daima yenileyerek kusursuz ürünler tasarlamayı hedefler.

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde: Çelik
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı
  • Sıcak tutma süresi: 35 saat
  • Soğuk tutma süresi: 60 saat
  • Boyut: 8,0 x 8,5 x 19,5 cm (Yaklaşık)
  • Ağırlık: 700 g (Yaklaşık)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.