Contigo Westloop Paslanmaz Çelik Termos Bardak 0.47 L

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Üst Düzey Sıcaklık Koruma Sunar

Contigo Westloop, patentli Thermalock teknolojisiyle içeceklerinizin ilk sıcaklığını uzun süre korur. Sıcak içecekleriniz için beş, soğuk içecekleriniz için 12 saate kadar sıcaklık koruması sunan ürün, çift katmanlı paslanmaz çelik yapısıyla ısı yalıtımını üst seviyeye çıkarır.

Şık Tasarımıyla Gün Boyu Size Eşlik Eder

Estetik ve şık tasarımıyla ilk bakışta dikkat çeken termos, mandalinadan ilham alınan rengiyle sıcak ve eğlenceli bir aksesuar görünümü kazanır. Modelin gövde tasarımındaki kıvrımlar, ürününe modern bir görünüm kazandırırken elde kavranmasını da kolaylaştırır. AutoSeal Kapak sistemi, Contigo Westloop’un şık görünümünü destekler.

Pratik ve Güvenli Kapak Mekanizmasıyla Tanışın: Bas-İç

Modelin kapağında araç kullanırken ya da spor yaparken içeceklerinizi zahmetsiz ve güvenli şekilde içmeniz için geliştirilen bas-iç mekanizması kullanılır. Modeli kullanmak için kapak üzerindeki butona basmanız yeterlidir. Parmağınızı butondan çektiğinizde kapak otomatik olarak kapanır.

AutoSeal ile %100 Sızdırmazlık

Üründe Contigo’nun patentli teknolojilerinden biri olan AutoSeal teknolojisinden faydalanılır. AutoSeal, sızıntı ve dökülmelere karşı tam koruma sağlar. Bardağınız devrildiğinde bile içeceğinizin dökülmesini engeller.

Sağlıklı Kullanım, Kolay Temizlik

Contigo Westloop Termos’un tasarımında insan sağlığına tehlikeli olduğu bilinen hiçbir madde kullanılmaz. BPA içermeyen yapısıyla sağlıklı kullanıcı deneyimi vadeden ürünün kapağı bulaşık makinesinde yıkanabilir. Modelin gövde kısmının elde yıkanması tavsiye edilir.

Dayanıklı ve İşlevsel

Termos, paslanmaz çelik yapısıyla uzun yıllar güvenle kullanılabilir. Dayanıklı yapısı sayesinde her koşulda size eşlik etmeye hazır olan ürün, ideal boyutları ve ağırlığı sayesinde elde ya da çantada kolaylıkla taşınabilir.

Teknik Özellikler

  • Üretim materyali: Paslanmaz çelik
  • Gövde: Çelik
  • Yalıtım sistemi: Çift duvar yalıtımlı
  • Hacim: 470 ml
  • Sıcak tutma kapasitesi: 5 saat
  • Soğuk tutma kapasitesi: 12 saat
  • Boyut: 8 x 9 x 20,5 cm
  • Ağırlık: 340 g

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.