Hattrick Expert Pro 3.0 HP Yeni̇ Nesi̇l Koşu Bandı

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Yürüyüş ya da Koşu için Dışarı Çıkmak Zorunda Kalmayın

Evden çıkmadan formda kalmak isteyenlerin en büyük kurtarıcısı Hattrick Expert ile siz de evinizin rahatlığında yürüyüş ve koşu yapabilirsiniz. 1-10 km/saat aralığında hız ayarı sunan bu koşu bandı, antrenmanınızı evinizin rahatlığında yapabilmenize imkan sağlar.


Uzun, Geniş ve Katlanabilir Koşu Alanı

Hattrick Expert Pro 3 HP koşu bandı, muadillerine oranla daha geniş ve uzun bir koşu alanına sahiptir. 42 cm genişliği ve 115 cm uzunluğu ile herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Ayrıca cihaz tam katlanabilir yapısı sayesinde oldukça kompakt bir kullanım sunar. Antrenman dışı zamanlarda katlanan koşu bandı, evinizde kolaylıkla saklanabilir.


Yüksek Taşıma Kapasitesi

100 kilograma kadar taşıma kapasitesi bulunan Pro 3.0, yüksek taşıma kapasitesi sayesinde kilo vermeyi arzu eden kullanıcılara da hitap eden bir koşu bandıdır.


Fark Yaratan Flex Zemin Özelliği

Cihazın özel tasarımlı Flex zemin özelliği sayesinde koşu bandı deneyiminizi daha verimli kılar. Bu zemin yapısı, yürüyüş ve koşu esnasında darbe emici bir etki yaratarak daha sağlıklı antrenman yapabilmenizi sağlar.

Hazır Programlarla Beklemeden Harekete Başlayın

Hattrick Expert koşu bandı hazır programları ile spor yapmayı kolaylaştırır. Ürün fonksiyonları içerisinde hazır program seçeneği mevcuttur. Bunun yanında manuel programlama özelliği ile kendi antrenman programınızı belirleme şansınız da vardır.

Daha Sessiz Daha Verimli Spor Deneyimi

Oldukça sessiz çalışan Hattrick Expert Pro 3, en yüksek hız düzeyinde bile yalnızca 50-55 desibel ses seviyesine çıkar. Bu sayede gereksiz gürültüye maruz kalmadan, verimli antrenman deneyimi elde edebilirsiniz.

Güvenli Kullanım Sistemi

Hattrick Expert Pro 3 Hp koşu bandının güvenli kullanım özelliği, açılış zamanında cihazın yavaş çalışmasını sağlar. Bu sistem, olası kazaların önüne geçilmesi için son derece önemlidir.

Farklı Bağlantı Özellikleri

Hattrick Expert koşu bandının Bluetooth, SD Kart, Radyo ve USB bağlantı seçenekleri bulunur. Cihaza entegre halde bulunan USB girişi sayesinde, USB aygıtınızı cihaza takarak MP3 çalabilirsiniz. Bu bağlantılar, antrenman sırasında daha eğlenceli ve kaliteli vakit geçirilmesini sağlar.

Özellikler

  • Min. - Max. Motor Gücü : 3 - 6 HP
  • Taşıma Kapasitesi: 100 KG
  • Koşu Alanı (GenişlikxUzunluk):  42x115 CM
  • Gösterge: LED Gösterge
  • Zemin Yapısı: Flex Zemin
  • Eğim: Var
  • Katlanabilme: Var
  • Renk: Gri

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.