Hattrick Magno Motorlu Dikey Bisiklet

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Tüm Bilgilerinizi Gösterir

Hattrick Magno motorlu dikey bisiklet ile spor yaparken merak ettiğiniz tüm soruların cevabını öğrenebilirsiniz. Hızınız, spor süreniz, ne kadar mesafe kat ettiğiniz, kalori gibi bilgiler tam karşınızda durur. RPD (dakikadaki devir), THR (hedeflenen nabız), body fat, takvim ve saat, ODO (mekan sıcaklığı) gibi değerler ile tüm antrenmanlar daha bilinçli geçer.


Işıklı LCD Gösterge

Spor yaparken ekranı kolay takip edebilmeniz için anlaşılır değerlere sahip LCD ekran kullanılır. Çift mavi ışıklı ve arka planlı 128x59.5 mm pencere ile karanlık ortamda bile verileri takip edebilirsiniz.

25 Farklı Program Modu

Hattrick Magno dikey bisiklet içinde 1 manuel, 24 hazır program yer alır. Manuel modda serbest çalışabilir ya da güç kontrolü, body fat gibi hazır ayarları takip ederek kendinizi sınayabilirsiniz.

Dahili Nabız Sistemi

Elden nabız ölçümü yapan motorlu dikey bisiklet modeli ile çalışırken kalp atış hızınızı takip edebilir, LCD panel ile güvenli bırakma noktasını belirleyebilirsiniz.

Ayarlanabilir Sele Yüksekliği

Boyunuza ve antrenman programına göre seleyi ayarlayarak hedefinize kolay ulaşabilirsiniz. Bisikleti kilo vermek ya da kasları belirginleştirmek için kullanabilirsiniz. İleri-geri, yukarı-aşağı hareket ile konforlu olduğunuz yüksekliği bulabilirsiniz.

Kademeli Pedal Sistemi

Magno pedal sisteminin ayarlanabilir yapısı, egzersiz sırasında size avantaj sağlar. 10 kademe arasından size en uygun olanı seçebilir, egzersiz seviyesini değiştirmek için pedalı değiştirebilirsiniz.

Motorlu Sistem ve Üstün Özellikler

Motorlu sisteme sahip Magno Hattrick ekstra işlevleri ile sporu eğlenceli hale getirir. Dahili hoparlör ve receiver sayesinde müzik dinleyebilir, motivasyonunuzu artırabilirsiniz.

140 kg Ağırlığa Kadar Taşır

Ayarlanabilir gidon ve selesi ile Magno modeli 140 kg ağırlığa kadar insanları taşıyabilir. Uzun ömürlü 10 kg disk ve dayanıklı yapısı ile fazla kilolarından kurtulmak isteyenler için mükemmel bir ev çözümüdür.

Özellikler

  • Ürün: Hattrick Magno
  • Tür: Dikey bisiklet
  • Çalışma: Motor
  • Ağırlık: 10 kg disk, 40 kg net, 45 kg brüt
  • Ölçüler: 100x146x64 cm
  • Hareketlilik: Ayarlanabilir sele ve gidon, 10 kademeli pedal
  • Mod: 1 manuel, 24 hazır program
  • Gösterge: LCD, çift mavi ışık, arka plan, 28x59.5 mm pencere
  • Veriler: Nabız, zaman, hız, scan, kalori, mesafe, ODO, RPM, THR, takvim, saat, body fat
  • Özellikler: Dahili hoparlör ve receiver (alıcı), 140 kg taşıma kapasitesi

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.