Hattrick Spin Plus Spin Bike Eliptik Kondisyon Bisikleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Hattrick Spin Plus Spin Bike Eliptik Kondisyon Bisikleti

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da


Kolay Taşıma için Ön Tekerlek

Hattrick Spin Plus ergonomik tasarımı ile evde spor yapmak için idealdir. Kullanılmadığı anlarda ön tekerlekleri sayesinde farklı odalara taşınabilir ve ekstra efor sarf etmenize gerek kalmaz.


Özel Pedal Sistemi

Pedal çevirirken kaslara baskı yapmayan ve kramp oluşma riskini minimuma indiren özel tasarımı ile kaliteli egzersiz yapmanızı sağlar. Ayarlanabilir el ve kol açısına sahip gidon ile kendinizi en rahat hissettiğiniz pozisyonda antrenman yapabilirsiniz.


Sessiz Çalışır

Hattrick Spin Plus, mekanik olarak çalışır. “Silent Belt Transmission” sistemine sahip olan eliptik bisiklet sessiz çalışma stili ile size avantaj sağlar. Evde uyuyan insanları, bebekleri, evcil hayvan ve komşuları rahatsız etmeden spor yapabilirsiniz.

Ergonomik ve Ayarlanabilir Sele

Eliptik bisiklet modelinin ayarlanabilir selesi sayesinde farklı boya sahip insanlar tarafından kullanımı mümkün olur. Konfora göre seleyi ayarlayarak verimli ve rahat şekilde çalışabilirsiniz.

Sünger Kaplamalar

Yumuşak sele tasarımı ve sünger kaplı gidonu ile çalışırken vücutta acıma olmaz. Ellerinizi ve oturma pozisyonunda kalçayı rahat ettirerek tüm odağınızı kas çalışmasına vermenizi sağlar.

8 Farklı Direnç Seviyesi

Hattrick Spin Plus eliptik bisiklet, kondisyona göre farklı modlara sahiptir. 8 farklı direnç seviyesi ile hedeflediğiniz antrenman ve yeteneğinize göre seçim yapabilir, zamanla seviyeyi yükseltebilirsiniz.

Yaşa Göre Ayarlayabilirsiniz

Ayarlanabilir sele ve gidon sayesinde aşağı, yukarı, ileri ve geri yönde parçaları hareket ettirebilir, cinsiyet ve yaşa göre uygun olan pozisyonu yakalayabilirsiniz. Pedala yetişebilen çocuklarınız ve eşinizle beraber kullanıma uygundur.

Yüksek Taşıma Kapasitesi

Fazla kilolarınızdan şikayetçi iseniz Hattrick Spin Plus tam size göredir. 110 kg ağırlığa kadar kişileri taşıyabilen ürün, ev konforunda yağ yakmak ve kardiyo için idealdir.

Özellikler

  • Model: Hattrick Spin Plus spin bike eliptik bisiklet
  • Kapasite: 110 kg
  • Boyut: 120x70x30 cm
  • Disk Ağırlığı: 6 kg
  • Sele: Ayarlanabilir (ileri, geri, aşağı, yukarı)
  • Çalışma: Mekanik
  • Direnç Ayarı: 8 kademe
  • Gösterge: LCD pencere
  • Özellikler: Sessiz çalışma
  • Hedef: Kondisyon, kardiyo

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SPINPLUS SPINBIKE ELİPTİK BİSİKLET
Üretim Yeri
Türkiye
Renk
TURKUAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HATTRICK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok