Hattrick Tiger X30 Eliptik Kondisyon Bisikleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Ergonomik Tasarım

Hattrick Tiger, egzersizlerinizi güvenli ve konforlu şekilde tamamlamanız için özel olarak tasarlanır. Ayrıca eliptik bisikletin sırt ve tutuş desteği, antrenmanlarınız sırasında vücut dengenizi korumanıza ve doğru duruşu sağlamanıza yardımcı olur.


Bilgi Ekranı

X30 eliptik bisikletin tutuş desteğinin tam orta noktasında dijital ekran bulunur. Dijital ekranın görüş açınızda olması, egzersizleriniz sırasında kolaylık sağlar. Antrenmanlarda kattettiğiniz mesafeyi, egzersiz sürenizi, hızınızı, yaktığınız kaloriyi ve nabzınızı bu ekran üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.


El Nabız Sensörü

Hattrick Tiger X30’un tutuş desteğinin üzerinde nabzınızı eş zamanlı olarak ölçen hassas sensörler bulunur. Bu sensörler sayesinde dakika başına nabzınızı kontrol edebilir ve egzersiz sürecini daha da güvenli hale getirebilirsiniz.


Sekiz Farklı Sertlik Ayarı

X30 eliptik bisikletin sekiz farklı sertlik ayarıyla antrenmanlarınızdan daha fazla verim almanıza yardımcı olur. Başlangıç seviyesindeyseniz pedal sertliğini daha hafif hale getirebilir, zamanla kademeyi yükselterek bacak kaslarınızı daha güçlendirebilirsiniz.


Mıknatıs Fren Sistemi

Hattrick Tiger mıknatıs fren sistemine sahiptir. Mıknatıs fren, siz pedal çevirirken hissettiğiniz direnci ayarlamanızı sağlar. Sertlik ayarını azalttığınızda pedal çevirmenizi daha kolay hale getirir.


Taşıma Kapasitesi

Hattrick Tiger X30 eliptik bisiklet, maksimum 120 kg taşıma kapasitesiyle kolaylık sağlar. Yüksek kapasite sayesinde ürün, her seviyedeki ve farklı beden ölçüsündeki sporcu tarafından rahatlıkla kullanılabilir.


Konfor ve Güvenlik

X30 tasarımıyla konfor sağladığı kadar, sağlam materyalleri ve güçlü ayarlarıyla güvenli kullanım sunar. Eliptik bisikletin ayakları kaymaya karşı dirençlidir. Aynı zamanda dengeli yapısı ve zemin tutuşu sayesinde ürünün devrilme riski yoktur.


En Keyifli Kardiyo Ekipmanı

X30 eliptik bisiklet, kardiyo egzersizlerinin en keyifli ekipmanları arasında ilk sıralarda yer alır. Kardiyo egzersizi yapmanızı sağlayan bu ürün, oluşturduğu dirençle hem bacak hem de kol kaslarınızın güçlenmesine yardımcı olur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Hattrick Tiger
  • Model: X30
  • Ürün Ağırlığı: 26.5 kg
  • Taşıma Kapasitesi: 120 kg

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TIGER X30 ELIPTIK BISIKLET
Üretim Yeri
Türkiye
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
HATTRICK
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok