Medisana 48311 Mini El Tipi Masaj Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Avuç İçine Sığan Minimal Tasarım

Minimal tasarımı sayesinde avuç içine sığabilecek boyutlarda olan Medisana 48311 mini el tipi masaj aletini, tek el ile tutarak kullanmak mümkündür. Bu da başkasından yardım almadan dilediğiniz gibi kullanabilmeniz olanak tanır.

Islak Kullanabilme Avantajı

Masaj aleti olarak tasarlanan ve kuru kullanımın yanı sıra ıslak kullanıma da uygun olan Medisana 48311 mini el tipi masaj aleti hem duşta hem de banyoda kullanılabilir. Su geçirmez yapısı sayesinde hem güvenli bir kullanım sağlar hem de uzun yıllar boyunca yüksek performans göstermeye devam eder.

Farklı Etkilere Sahip Kese Başlıklar

Bir yüzeyi yumuşak diğer yüzeyi kese etkisine sahip çift taraflı lif sayesinde bir yandan masaj yaparken diğer yandan da cildinizdeki ölü deri hücrelerinden arınabilirsiniz. Üstelik titreşimli çalışma şekli sayesine kan dolaşımınızda hızlanmasında da yardımcı olur.

Rahatlama Sağlayan Masaj Noktaları

Kuvvet uygulamadan kullanmanıza olanak tanıyan 3 farklı masaj noktası bulunur. Bu sayede aynı anda 3 farklı noktaya titreşim göndererek kaslarda rahatlama sağlar.

Tüm Vücutta Kullanabilme Ayrıcalığı

El, ayak, sırt, bacaklar, kollar, boyun ve ön gövdenin tamamı olmak üzere tüm vücudunuzda kullanabileceğiniz Medisana 48311 mini el tipi masaj aleti, geniş kullanım alanı ve fonksiyonel masaj seçenekleri ile büyük bir ayrıcalık sunar.

Kolay Taşınabilir Ergonomik Tasarım

Minimal ölçüleri sayesinde çantanızda taşıyabileceğiniz Medisana 48311 mini el tipi masaj aletini, dilediğini yere yanınızda götürebilirsiniz.

Tek Tuşla Kontrol Olanağı

Açma ve kapama için sadece tek bir tuşu bulunur. Oldukça büyük olarak tasarlanan bu tuş sayesinde duşta eliniz kaymadan cihazı açıp kapatabilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kullanım Alanı: Tüm Vücut
  • Masaj Başlıkları: 2 Adet
  • Ölçüler: 50,2x42,2x42,2 mm
  • Suda Kullanım Özelliği: Var 

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.